توزیع بسته لوازم التحریر به دانش آموزان تحت حمایت بهزیستی اسلامشهر

۳۰۰ بسته لوازم التحریر بین مددجویان تحت حمایت بهزیستی اسلامشهر توزیع شد.

۳۰۰ بسته لوازم التحریر بین مددجویان تحت حمایت بهزیستی اسلامشهر توزیع شد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از روابط عمومی بهزیستی اسلامشهر در آستانه بازگشایی مدارس طرح توزیع ملزومات مدرسه به همراه کارگاه آموزش مهارت های زندگی ویژه بازگشایی مدارس در سالن اجتماعات بهزیستی اسلامشهر برای مددجویات تحت پوشش حمایتی برگزارشد.

در این برنامه خدامعلی نورانی رئیس بهزیستی اسلامشهر نیز بین مددجویان حضور پیدا کرد و طی سخنانی گفت : با توجه به آسیب های کنونی جامعه که اکثرا” ناشی از گسست خانواده است لزوم برگزاری جلسات اموزشی و استفاده از مراکز مشاوره بیشتر احساس میشود که تعاملات بیشتر اداره با مراکز غیر دولتی الزام خواهد داشت .

وی به مادران توصیه کرد که با استفاده از شیوه های تربیت اسلامی فزرندانی اخلاق مدار تربیت کنند که دغدغه کمک به هم نوعان خود را داشته و در آینده افرادی موفق و مفید برای جامعه باشند. همچنین زینب قانع کارشناس ارشد مشاوره کلینیک آفتاب شرق به عنوان مدرس کارگاه نکاتی در خصوص آموزش مهارت های زندگی ( مهارت های بین فردی والدین و فرزندان ) بیان کرد. در انتهای مراسم نیز از سوی واحد مشارکتها با همکاری کلینیک مددکاری آفتاب شرق پک هایی حاوی کیف و کفش و لوازم التحریر بین دانش آموزان توزیع شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *