محمدرضا سلمانی

تمام مناطق ‌اسلامشهر زیرپوشش ارائه خدمات بهداشتی قرار گرفته‌اند‌

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر گفت: براساس استاندارهای وزارت بهداشت و درمان با احداث فضاهای فیزیکی بهداشتی، تمام مناطق شهرستان اسلامشهر زیرپوشش ارائه خدمات بهداشتی قرار گرفته‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر گفت: براساس استاندارهای وزارت بهداشت و درمان با احداث فضاهای فیزیکی بهداشتی، تمام مناطق شهرستان اسلامشهر زیرپوشش ارائه خدمات بهداشتی قرار گرفته‌اند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از تسنیم از اسلامشهر، مرکز جامع سلامت شماره ۱۴مسکن مهر ضیاء‌آباد اسلامشهر با حضور جمعی از مسئولان و شهروندان افتتاح شد، این مرکز به عنوان نوزدهمین مرکز جامع در شهرستان اسلامشهر با اعتباری بالغ بر۹۰۰ میلیون تومان در زمینی به وسعت۳۴۰ متر مربع با زیربنای۵۶۰ متر مربع در ۲طبقه در ظرف کمتر از ۱۰۰ روز احداث و به بهره‌برداری رسید.

محمدرضا سلمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر در حاشیه افتتاح مرکز جامع سلامت مسکن مهر ضیاء‌آباد اظهار داشت: با بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت شماره ۱۴ کل فضاهای فیزیکی مورد نیاز ارائه خدماتی بهداشتی در سطح شهرستان اسلامشهر ایجاد شده است.

وی بیان کرد: براساس استاندارهای وزارت بهداشت ودرمان با احداث فضاهای فیزیکی بهداشتی به صورت ۱۰۰درصدی کل مناطق شهرستان اسلامشهر تحت پوشش ارائه خدمات بهداشتی قرار گرفته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر افزود: در حال حاضر با احداث ۱۹مرکز جامع سلامت شهری،۲۵ پایگاه بهداشتی و۱۳خانه بهداشت در سطح مناطق شهری و روستایی شهرستان اسلامشهر فضاهای مورد نیاز ارائه خدمات بهداشتی به طور کامل ایجاد و با توجه به افزایش جمعیت در سال‌های آینده تعدادی دیگر از این فضاهای احداث می‌شود.

سلمانی تصریح کرد:‌ با توجه به اسکان جمعیتی بالغ بر۲۰ هزار نفر در شهرک امام خمینی(ره) محله مسکن مهر اسلامشهر در ۲سال گذشته مرکز جامع سلامت در این منطقه در یک فضای موقت و استیجاری راه‌اندازی و خدمات موردنیاز شهروندان ارائه شده است.

وی بیان کرد: با راه‌اندازی ساختمان مرکز جامع سلامت شماره ۱۴خدمات بهداشتی و درمانی موردنیاز شهروندان شامل درمانگاه ، پزشک عمومی، خدمات دندانپزشکی، بهداشت روان، خدمات پرستاری، تزریقات، آزمایشگاه، داروخانه و غیره ارائه می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: با حمایت و همکاری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران وشهرستان اسلامشهر و در راستای اجرای طرح تحول سلامت، کلیه مراکز و پایگاهه‌ای بهداشتی و درمانی شهرستان اسلامشهر، بازسازی و تجهیز شده و خدمات پزشکی و بهداشتی موردنیاز مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *