تلاش کردیم برای فوتبال اسلامشهر از افراد بومی استفاده کنیم

معاون فرهنگی-اجتماعی شهرداری اسلامشهر گفت: ما تلاش کردیم برای فوتبال اسلامشهر از افراد بومی استفاده کنیم افراد زیادی شاید مایل به فعالیت در اسلامشهر باشند، اما ما هدفمان این بود که در خدمت بچه‌های اسلامشهر باشیم.

معاون فرهنگی-اجتماعی شهرداری اسلامشهر گفت: ما تلاش کردیم برای فوتبال اسلامشهر از افراد بومی استفاده کنیم افراد زیادی شاید مایل به فعالیت در اسلامشهر باشند، اما ما هدفمان این بود که در خدمت بچه‌های اسلامشهر باشیم.

به گزارش اسلامشهرخبر، مراسم افتتاح مدرسه فوتبال و دروازه‌بانی شهرداری اسلامشهر با مربی‌گری محمد برزگر و پرویز برومند از بازیکنان اسبق تیم ملی پیش از ظهر امروز در ورزشگاه شهدا برگزار شد.

حسین اصغری معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری اسلامشهر در مراسم افتتاح این مدرسه فوتبال گفت: ما تلاش کردیم برای فوتبال اسلامشهر از افراد بومی استفاده کنیم افراد زیادی شاید مایل به فعالیت در اسلامشهر باشند، اما ما هدفمان این بود که در خدمت بچه‌های اسلامشهر باشیم.

در همین مراسم مجید رجبی شهردار منطقه ۴ اسلامشهر تصریح کرد: شهر ما استعداد زیادی دارید وقتی آقایان پرویز برومند و محمد برزگر و خیلی از افراد دیگر در سطح ملی شرکت می‌کنند و می‌درخشند، مسئولین باید امکانات و وقت بیشتری بگذارند تا از این پتانسیل‌ها استفاده شود.

عباس چراتی مدیر ورزشگاه امام خمینی و شهدا در این مراسم گفت: مدرسه فوتبال شهرداری قریب به ۱۲ سال قدمت دارد، تشکیل مدرسه فوتبال با مربی‌گری آقای برزگر از سال گذشته شکل گرفت و با استقبال خوب خانواده‌ها مواجه شد. تا به امروز مسابقات در هر چهار فصل سال برگزار شده است. مربیان این مدرسه فوتبال تلاش می‌کردند تمرینات بچه‌ها متوقف نشود.

وی با بیان اینکه در پنجمین دوره مدرسه فوتبال، آقای برومند به مجموعه اضافه شد، افزود: تاکنون جلسات متعددی میان مسئولین با مربیان صورت گرفت می‌توان گفت تنها بحثی که در این میان مطرح نشد بحث مالی بود.

چراتی تأکید کرد: ما چون اصرار بر رعایت کیفیت آموزشی مدرسه فوتبال داریم قصد نداریم بیشر از ظرفیت ثبت‌نام کنیم در حال حاضر ۲۰۰ ورزشکار در حال فعالیت در مدرسه فوتبال هستند و بیشتر از این میزان ثبت‌نام نخواهد شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، مراسم افتتاح مدرسه فوتبال شهرداری اسلامشهر با حضور مسئولین شهرستان، بازیکنان این مدرسه فوتبال و خانواده‌های آنان برگزار شد، پس از مراسم افتتاح، بازیکنان در حضور مربیان، مسئولین و اولیای خود تمرینات خود را آغاز کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *