تقدیر فرماندار از پلیسی که ۴ سارق مسلح را دستگیر کرد

فرماندار اسلامشهر با اهدای لوح سپاس از ستوان یکم محمود علیجانی یکی از ماموران پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان که هفته گذشته ۴ سارق مسلح را دستگیر کرده بود تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر  در جلسه ای که به منظور با حضور علیرضا جعفری معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار، سرهنگ کرمی فرمانده انتظامی شهرستان و سرهنگ راستگو رییس پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان برگزار شد، مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: اقدام به موقع و شجاعانه ستوان یکم علیجانی و دستگیری سارقان مسلح نشانگر توانمندی، جسارت و هوشمندی یک نیروی پلیس مردمی و فداکار است.

رییس شورای تامین شهرستان همچنین از تلاش ها و زحمات سرهنگ کرمی فرمانده انتظامی اسلامشهر و کلیه عوامل انتظامی شهرستان قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی در تمامی ماموریت های مهم در شهرستان سربلند بوده و در برخورد با مجرمان و تبهکاران عملکرد درخشانی داشته است.

گفتنی است ستوان یکم علیجانی یکی از ماموران پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان هفته گذشته حین عزیمت به منزل به خودروی پژو پارس فاقد پلاک مشکوک می شود که پس از دستور ایست این مامور وظیفه شناس، سرنشینان خودروی مذکور اقدام به تیراندازی می کنند که با توانمندی و شجاعت ستوان یکم علیجانی و تیراندازی متقابل، در نهایت ۴ سارق مسلح سرنشین خودرو دستگیر شد و روانه بازداشتگاه شدند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *