تفاهم نامه ایستگاه مترو چهاردانگه امضا شد

تفاهم نامه ایستگاه مترو چهاردانگه و تقاطع غیر هم سطح میان سردار محمد فرمانده قرارگاه خاتم النبیا(ص) و شهردار چهاردانگه به امضا رسید.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، جعفر عسکری عضو شورای شهرچهاردانگه گفت: در روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اتفاق مبارکی رخ داد و آن اینکه فرمانده محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه، سردار محمد و مهندس عفیفی شهردار چهاردانگه تفاهم نامه ساخت ایستگاه مترو را امضاء نمودند.

وی افزود: از همه مهم تر اینکه در فروردین واردیبهشت ماه که ماه های مالی سختی برای شهرداری هاهستند بین ۴تا۵میلیارد تومان پول برای این کار مهم پرداخت می شود.

عسکری ادامه داد: خوشحالیم که فضای خدمت بسیار مهیاست و باهمت شورای محترم شهر و شهردار محترم جناب آقای عفیفی کارهای بزرگی به زودی انجام خواهد شد واگر خدا متعال عنایت کند سال ۹۹سال خوبی برای شهرمان در زمینه ی توسعه خواهد بود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهرچهاردانگه گفت: دراین قرارداد ساخت پل غیر هم سطح  برروی شهرک صنعتی هم گنجانده شده است که همین موضوع به تنهایی یک اتفاق عالی در شهر خواهد بود.

نائب رئیس شورای شهر چهاردانگه گفت: شورای شهر وشهردار علاقمند نیستند به حاشیه ها بپردازند و دوست دارند کار کنند و اگر کسی انتقادی دارد با کمال میل و روی باز می پذیرند لیکن کدام چشم ‌بینا و عقل منصف تغییرات جدی در شهر را در همین ۵ماهه تایید نمی کند؟؟

عسکری ادامه داد محمد عفیفی شهردارِ عملیاتی است و شجاعت کار را دارد و ازهمه مهمتر اینکه نسبت به شهرما دلسوز است و نیات جدی برای خدمت دارد و بنده معتقدم خدا نیز یاریگر هرآنکسی است که قلبش برای خدمت به مردم بتپد.

جعفر عسکری افزود: بنده نه در مورد ساخت وساز غیر مجاز و وحشتناک ۲سال گذشته ونه در مورد گله های سگ یکسال پیش ونه در مورد پروژه های خوابیده و کارهایی که به راحتی می توانست استارت بخورد و نه در مورد دهها داستان غم انگیز شهر قصد ندارم صحبت کنم چون مردم عزیز شاید ازروی نجابت سکوت کنند اما چشمانشان باز است وهمه چیز را می توانند به خوبی ببینند.

عسکری افزود: قرار است پل رو یا زیر راه آهن در املاک شیرازی را نیز استارت بزنیم وانشاءالله به زودی دراین رابطه نیز خبرهای خوشی را به مردم خواهیم داد و آرزوی مهم راه ارتباطی بلوار طالقانی گلشهر به جاده ساوه به وقوع خواهد پیوست.

عسکری گفت: جناب مهندس عفیفی اعتماد انتخاب کنندگان خود را تا اینجا خوب پاسخ داده است و با خدمت شبانه روزی که الان ادامه دارد هر روز شواهد بیشتری براین مدعا یافت می گردد ضمن آنکه نباید غفلت کرد که شهردار ما زمانی شهردار شد که بسیاری از زیر ساخت ها تخریب گردیده بود و از طرف دیگر بحران ها نیز یکی پس از دیگری حادث گردید و البته این حرفها به این معنی نیست که همه چیز در شهر گل وسنبل است و قبول داریم که اشکالات زیاد و توقعات مردم عزیز بسیاراست وباید یکی یکی رفع گردد ومهم این است که این اتفاق در حال وقوع است.

رئیس کمیسیون عمران گفت اتفاقی که در مورد فاضلاب آخر کوچه های شهرک مطهری به وقوع پیوست یکی دیگر از فعالیت های خوب و رضایت بخش در شهر بود که سودش عاید کل شهر گردید و این اتفاق به وقوع نمی پیوست مگر با همت یک شورای دلسوز و یک شهردار پای کار و عاشق خدمت. ضمن آنکه خبر خوشی که به مردم عزیز شهرک مطهری می دهیم ایجاد فضای سبز در همان اراضی انتهای کوچه های شهرک می باشد که به زودی شروع می گردد

وی درپایان گفت: شورای شهر چهاردانگه همه ی موانع و دست اندازها را از جلوی پای شهردار برخواهد داشت و به همت همه ی مسئولان دلسوز و جو مثبتی که از شورا وشهرداری در ادارات بالادستی به وجود آمده و همکاری خوب مردم و مسئولان و از همه مهمتر لیاقتی که در شهردار عزیز وجود دارد ان شاءالله باید منتظر روزهای خوب عمرانی و توسعه شهری بود که سود وعواید آن را همه ی مردم ببرند نه عده ای منفعت طلب و سودجود که جز به منافع شخصی خود نمی اندیشیدند ونخواهند اندیشید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *