حجت-الاسلام-نوروزی

تضعیف ارتش، سپاه و بسیج خیانت است/ نباید خودمان نهادهای مقدس نظام را تضعیف کنیم

امام‌جمعه اسلامشهر گفت: تضعیف ارتش، سپاه و بسیج خیانت است، آمریکا و اسرائیل چون از سپاه سیلی خوردند در پی تخریب هستند، اگر سپاه نبود داعش بغداد و سوریه را گرفته بود.

امام‌جمعه اسلامشهر گفت: تضعیف ارتش، سپاه و بسیج خیانت است، آمریکا و اسرائیل چون از سپاه سیلی خوردند در پی تخریب هستند، اگر سپاه نبود داعش بغداد و سوریه را گرفته بود.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نوروزی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۱ مهر با ذکر حدیثی از امام سجاد (ع) به عنوان توصیه به تقوا گفت: ایشان می‌فرمایند زبان و گفتار خوب و پاکیزه داشتن انسان را ثروتمند می‌کند و رزق را برکت می‌دهد و اجل را به تأخیر می‌اندازد و فرد را بین خانواده و اقوام محبوب و او را وارد بهشت می‌کند.

وی با اشاره به روز جهانی استاندارد گفت: انسان باید هر کاری انجام می‌دهد درست و محکم انجام دهد. متأسفانه یکی از مشکلاتی که بعضی از تولیدکنندگان کشور دارند این است که به کیفیت اهمیت نمی‌دهند و این موضوع به اقتصاد کشور ضربه می‌زند. پیامبر در این زمینه می‌فرمایند خداوند دوست دارد بنده‌اش هر کاری انجام می‌دهد محکم‌کاری کند. نباید غش در امور داشته باشیم و آن را به‌صورت خوب به مردم تحویل دهیم.

امام‌جمعه اسلامشهر با اشاره به جوسازی، شایعات و دروغ‌پردازی‌های عده‌ای در داخل و خارج از کشور علیه قوه قضاییه و سپاه خاطرنشان کرد: جوسازی‌ها در خارج از کشور چندان اهمیت ندارد چراکه آنان با ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی دشمن هستند اما چرا در داخل کشور باید عده‌ای از آنان پیروی کنند؟

وی با تأکید بر اینکه قوه قضاییه یکی از سه قوه تشکیل‌دهنده نظام جمهوری اسلامی ایران است افزود: جوسازی و دروغ‌پردازی دینمان را از بین می‌برد. نباید به هر حرف و شایعه‌ای گوش کنیم و نباید خودمان نهادهای مقدس نظام را تضعیف کنیم.

خطیب نماز جمعه اسلامشهر به جوسازی‌ها و اتهامات ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سپاه نیروی مقتدر نظام و مدافع ملت است که کشور را همین سپاه و نیروهای مسلح حفظ می‌کند در دوران جنگ تحمیلی نیز که بخشی از ۵ استان کشور در اشغال دشمن بود سپاه، ارتش و بسیج مردمی دشمن را از کشور بیرون راندند.

وی اعلام کرد: تضعیف ارتش، سپاه و بسیج خیانت است، آمریکا و اسرائیل چون از سپاه سیلی خوردند در پی تخریب هستند، اگر سپاه نبود داعش بغداد و سوریه را گرفته بود ملت ایران نیروهای مسلح را گرامی می‌دارند و آنان را دوست دارند.

حجت‌الاسلام نوروزی با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ در خصوص برجام و پایبندی ایران به آن تصریح کرد: همان‌طوری که مسئولین اعلام کردند برجام یک تعهد بین‌المللی است که یا باید باقی بماند که همه قبول داشته باشند یا باید از بین برود که هیچ‌کس قبول نداشته باشد که اگر از بین برود این جوانان توانمند ایران اسلامی هستند که در فناوری انرژی هسته‌ای به جایگاه‌های خود می‌رسند.

وی تأکید کرد: از نظر مردم جهان پایبند بودن به تعهد محترم است و مسئولین ما نیز دوست دارند این تعهد بین‌المللی باقی بماند ایران تنها کشوری است که تاکنون جزئی‌ترین و کوچک‌ترین قدمی برخلاف این تعهد برنداشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *