تشکیل بازار روز تا اطلاع ثانوی در شهرستان ممنوع است

فرماندار اسلامشهر گفت: تشکیل و برپایی بازار روز تا اطلاع ثانوی در شهرستان ممنوع است و هر مقامی مجوز برپایی بازار روز را بدهد به دادگستری معرفی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور در کارگروه ساماندهی صنوف شهرستان با اشاره به تعطیلی بازار روز های اسلامشهر  اظهار داشت: اداره صمت، اتاق اصناف، شهرداری ها و بخشداری ها با همراهی نیروی انتظامی باید از برپایی بازار روز ممانعت کنند.

وی تصریح کرد: اگر بنابر برپایی بازار روز باشد اداره صمت و اتاق اصناف مجوز مربوطه را صادر خواهند کرد و هر مرجعی در این خصوص اقدام کند خلاف قانون عمل کرده است.

فرماندار اسلامشهر در ادامه با اشاره به اینکه ۲۵۰۰ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در شهرستان مشغول فعالیت هستند، گفت: باید اقدامات لازم جهت تشویق و ترغیب صاحبان این واحدهای صنفی و رفع اشکالات جهت دریافت پروانه کسب توسط اداره صمت و اتاق اصناف انجام شود.

وی همچنین خواستار افزایش نظارت های بهداشتی از واحدهای صنفی شهرستان توسط شبکه بهداشت و درمان شد و افزود: علاوه بر واحدهای صنفی کارشناسان شبکه بهداشت باید بر وضعیت بهداشتی دست فروشان سیار و غیر سیار نیز نظارت داشته باشند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *