تخصیص اعتبار کمتر به دستگاه های اسلامشهر نسب به سال 94

تخصیص اعتبار کمتر به دستگاه های اسلامشهر نسب به سال ۹۴

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به وضعیت درآمدی دولت و محدودیت هایی که دولت در سال ۹۵ با آن مواجه بود امسال نسبت به سال گذشته با تخصیص کمتر اعتبارات برای دستگاه ها نسبت به سال ۹۴ مواجه هستیم.

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به وضعیت درآمدی دولت و محدودیت هایی که دولت در سال ۹۵ با آن مواجه بود امسال نسبت به سال گذشته با تخصیص کمتر اعتبارات برای دستگاه ها نسبت به سال ۹۴ مواجه هستیم.

به گزارش اسلامشهرخبر، امیراله حقیقی فرماندار اسلامشهر در آخرین جلسه کمیته برنامه ریزی اسلامشهر در سال ۹۵ با اشاره به تخصیص ۲۷درصدی اعتبارات دستگاههای شهرستان در سال جاری اظهار داشت: با توجه به وضعیت درآمدی دولت و محدودیت هایی که دولت در سال ۹۵ با آن مواجه بود امسال نسبت به سال گذشته با تخصیص کمتر اعتبارات نسبت به سال ۹۴ مواجه هستیم.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: با وجود محدودیتهایی که در زمینه اعتبارات وجود دارد با توجه به مشکلات سازمان پزشکی قانونی شهرستان اعتباری جهت تجهیز این سازمان که روزانه شهروندان بسیاری نیز از خدمات آن استفاده می کنند تخصیص خواهد یافت.
وی همچنین با اشاره به اهمیت ساماندهی ورودی های شهرستان بویژه ورودی احمدآباد مستوفی از سمت بزرگراه آزادگان و ایجاد فضای سبز مطلوب در این نقطه گفت: شهرداری احمدآباد مستوفی و اداره امور آب با محوریت کارگروه فضای سبز نسبت به اصلاح و ترمیم فضای سبز ورودی این شهر برنامه ریزی و اقدام کنند.
حقیقی در ادامه با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته از محل اعتبارات ارزش افزوده برای روستاهای فاقد دهیاری تصریح کرد: اعتبارات پنج پروژه برای روستاهای فاقد دهیاری تخصیص یافته و دستگاههای اجرائی مربوطه باید جهت جذب این اعتبارات اقدام کنند.
وی همچنین از تخصیص اعتبار برای رفع مشکلات حوزه علمیه امام صادق(ع) اسلامشهر خبر داد.
فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و تلاش های مجموعه دولت در حال حاضر آرامش در اقتصاد کشور حاکم شده و در اقدامی کم سابقه تورم در کشور به کمتر از ده درصد رسیده اظهار داشت: کسب توفیقات بسیار در حوزه های مختلف از جمله افزایش نرخ رشد اقتصادی کشور، رفع تحریم ها با اجرای برجام، ایجاد ثبات در حوزه ارز، اجرای طرح سلامت و… از جمله طرح های موفقیت آمیز دولت در سه سال گذشته بود و امیدواریم با تلاش های دولت در سال ۹۶ اعتبارات بیشتری نسبت به سال جاری برای پروژه های عمرانی و… شهرستان اختصاص یابد.
در ادامه جلسه فراهانی دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان اسلامشهر با ارائه گزارش از آخرین وضعیت بودجه تملک و دارایی های سرمایه ای استان تهران در شهرستان اسلامشهر در سال ۹۵ ،وضعیت نهایی این اعتبارات در سال جاری را تشریح کرد.
گفتنی است در ادامه این جلسه مسئولان ادارات و روسای دستگاه های اجرائی گزارشی از میزان اعتبارات اختصاص یافته و پیشرفت های انجام شده در زمینه تکمیل پروژه های عمرانی در دست احداث در سطح بخش ها و روستاهای شهرستان عنوان کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *