تجلیل مرسلپور از خدمات ۴۰ ساله حجت الاسلام نوروزی در نماز جمعه

‍ فرماندار اسلامشهر از خدمات ۴۰ ساله حجت الاسلام نوروزی در سنگر نماز جمعه تجلیل کرد.

فرماندار اسلامشهر بمناسبت پنجم مردادماه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب اسلامشهر از حضور پرثمر و خدمات ماندگار و ارزشمند ۴۰ ساله حجت الاسلام والمسلمین نوروزی در سنگر نماز جمعه تجلیل کرد.

مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: نماز جمعه به عنوان مهمترین پایگاه مذهبی و سیاسی، ثمره انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است که نقش بسزایی در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در سطح جامعه داشته است.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام نوروزی از محبوبیت کم نظیری بین مردم اسلامشهر برخوردار است، گفت: این عالم وارسته، انقلابی، بصیر و ولایی نقش مهمی در رشد و توسعه اسلامشهر در طول ۴۰ سال گذشته بر عهده داشته است.

فرماندار اسلامشهر همچنین از تلاش های ارزنده و موثر سایر ائمه جمعه شهرستان نیز در راستای بیان و رفع مشکلات مردم قدردانی کرد و گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا در شرایط سختی قرار داریم و باید از تمامی ظرفیت ها جهت تشویق و ترغیب مردم به رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از ترددهای غیر ضرور استفاده کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات رئیس جمهور کشورمان در خصوص ضرورت برگزاری عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا… الحسین(ع) در دهه محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: نقش ائمه جمعه و جماعات در نحوه برگزاری عزاداری های دهه محرم با رعایت نکات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.

گفتنی است در پایان این جلسه که علیرضا جعفری معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار، حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش و پرورش اسلامشهر، حجت الاسلام بلند نظر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان، میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمید رحیمی مشاور فرماندار اسلامشهر و دبیر شورای توسعه قرآنی نیز در آن حضور داشتند، با اهدای یک جلد قرآن کریم و لوح سپاس از تلاش ها و خدمات نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر تجلیل بعمل آمد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *