تجلیل از برگزیدگان مسابقه قرآنی

تجلیل فرماندار اسلامشهر از برندگان مسابقه قرآنی

فرماندار اسلامشهر از برندگان مسابقه قرآنی و فرهنگی فرشته های علوی ویژه معلولین و جامعه هدف اداره بهزیستی که بمناسبت عید سعید غدیر خم برگزار شده بود، تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور  فرماندار اسلامشهر در سخنانی در جمع برندگان مسابقه قرآنی و فرهنگی فرشته های علوی اظهار داشت: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری به نشر فرهنگ و معارف قرآنی نیاز دارد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات را می توان با تمسک به قرآن کریم برطرف کرد افزود: فاصله گرفتن از واقعیت قرآن و علوم اهل بیت علیهم السلام، خسارت‏هاى جبران ناپذیرى را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه بحمدا… فعالیت های قرآنی در این شهرستان از رونق خوبی برخوردار است تصریح کرد: با توجه به محدودیت هایی که شیوع ویروس کرونا در زمینه برپایی محافل و مجالس قرآنی ایجاد کرده، باید از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بویژه در دهه محرم برای ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و برگزاری کرسی های تلاوت قرآن کریم در فضای مجازی استفاده کرد.

گفتنی است این مسابقه توسط ستاد توسعه فرهنگ قرآنی اسلامشهر و دارالقرآن اداره بهزیستی با مشارکت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر بصورت پیامکی و در فضای مجازی برگزار شده بود.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *