تاکید فرماندار بر حمایت از ورزشکاران

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت حمایت از ورزشکاران حرفه ای و مدال آور شهرستان بویژه ورزشکارانی که مجوز حضور در مسابقات المپیک و پارالمپیک را کسب کردند تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور که در نشست مشترک با مسئولان برخی هیات های ورزشی که با حضور قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد سخن میگفت اظهار داشت: ورزش از صنف هایی است که پس از شیوع ویروس کرونا بیشترین آسیب را در دیده است.

وی افزود: با این وجود ورزشکارانی که در کورس قهرمانی و عزیزانی که دارای سهمیه المپیک و پارالمپیک هستند همچنان با تمام توان در تلاش برای حفظ آمادگی هستند که امیدواریم شاهد موفقیت آنان در صحنه های بین المللی باشیم.

فرماندار اسلامشهر ضمن قدردانی از اقدامات اخیر اداره ورزش جهت توسعه ورزش های همگانی تصریح کرد: گسترش ورزش در خانواده ها و حفظ آمادگی جسمانی نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد می تواند افراد را در مواجهه با ویروس کرونا تقویت کند.

مرسلپور با بیان اینکه اسلامشهر به عنوان شهرستانی مولد در صنعت، به عنوان دیار حافظان قرآن، قهرمانان ورزشی و نخبگان علمی نیز شناخته می شود و از بسیاری از استان‌ها مستعدتر است ادامه داد: با امیدواری و عدم یاس و القای روحیه مثبت و حفظ شادابی، شهرستان اسلامشهر آینده ای بسیار روشن پیش رو خواهد داشت.

گفتنی است در ادامه این‌جلسه هدایای حمایتی نقدی در اختیار برخی هیاتهای ورزشی که مربیان آنها از لحاظ درآمدی مورد زیان واقع شدند قرارگرفت تا به آنان اهدا گردد.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *