تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت ساماندهی نقاط حادثه خیز جاده احمدآباد مستوفی

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت ساماندهی نقاط حادثه خیز جاده احمدآباد مستوفی بویژه محدوده پل آپرین تا پیچ گلدسته در مجاورت سایت صداوسیما تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، در جلسه مشترک بررسی نقاط پرتصادف و کمیسیون ایمنی راههای شهرستان که با حضور صحرائی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران برگزار شد، مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: بطور میانگین روزانه ۸۰هزار تردد در محور احمدآباد مستوفی انجام می شود و باید وضعیت فعلی این محور اصلاح شود.

وی ضمن درخواست از پلیس راه جهت اعلام تمامی اشکالات و ایرادات فنی محوراحمدآباد مستوفی بویژه پیچ های ۹۰درجه ای گلدسته در مجاورت سایت صداوسیما و برخی دوربرگردانهای خطرناک این محور ظرف مدت یک هفته گفت: پیگیری های لازم جهت آزاد سازی بخشی از اراضی سایت صداوسیما و یا انتقال تاسیسات مربوطه جهت اصلاح این بخش از محوراحمدآباد مستوفی از طریق مکاتبه با واحدهای حقوقی و فنی سازمان صداوسیما انجام خواهد شد.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه روکش آسفالت و بهسازی بخشی از محور احمدآباد مستوفی با تخصیص اعتبار از سوی فرمانداری توسط راهداری شهرستان در حال انجام است، افزود: جمع آوری گاردیل و نصب حفاظ بتنی در باند میانی، نصب و راه اندازی دوربین های نظارتی، اصلاح شانه خاکی و افتادگی جاده در نقاط مختلف، خط کشی و نصب علائم و تابلوهای ترافیکی و حضور مستمر گشت پلیس راه در این محور باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تامین ایمنی محورهای مختلف از جمله احمدآباد مستوفی و حفظ جان مردم را مهمترین وظیفه دستگاههای مسئول در حوزه حمل و نقل و امور ترافیکی شهرستان دانست و ادامه داد: با توجه به ضرورت نصب پل عابر پیاده در میدان پیامبر اعظم(ص) محور احمدآباد مستوفی، اداره راهداری باید ظرف مدت یک ماه اقدامات لازم را جهت نصب پل عابر پیاده در این نقطه پرخطر انجام دهد.

مرسلپور همچنین با بیان اینکه در نیمه نخست سال ۹۸ در محدوده شهری شهرستان ۱۷ نفر بر اثر تصادف جانشان را از دست دادند گفت: بحمدا… در نیمه نخست سال جاری تعداد فوتی های تصادفات شهری به ۹ نفر کاهش یافته و همه باید تلاش کنیم تا تعداد تصادفات فوتی و جرحی در شهرستان به حداقل ممکن برسد.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران در اسرع وقت مجوزهای مربوط به احداث کمربندی شمالی توسط شهرداری اسلامشهر و اتصال جاده شهرک صنفی سهند به بلوار حسین آباد توسط شهرداری چهاردانگه را صادر کند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *