تأثیر استفاده از رانت و مفاسد بیشتر از ضربه‌های خارج از مرزها به نظام است

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در برخورد با مفاسد باید خیلی جدی وارد عمل شده و امنیت را از هر مفسده‌ای بگیریم تأثیر استفاده از رانت و مفاسد بیشتر از ضربه‌های خارج از مرزهاست که بر پیکره نظام برخورد می‌کند.

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در برخورد با مفاسد باید خیلی جدی وارد عمل شده و امنیت را از هر مفسده‌ای بگیریم تأثیر استفاده از رانت و مفاسد بیشتر از ضربه‌های خارج از مرزهاست که بر پیکره نظام برخورد می‌کند.

به گزارش اسلامشهرخبر ، مسعود مرسل‌پور امروز در نشست خبری اظهار داشت: یکی از شیوه‌های مدیریتی و مملکت‌داری مردم‌سالاری، افکار متفاوت است که ضمن عدم ستیزه‌جویی سبب ایجاد رقابت در جهت پیشرفت جامعه می‌شود.

وی بیان کرد: تمام دستگاه‌ها باید برای جذب سرمایه‌گذار جاذبه داشته باشند شهرستان اسلامشهر دارای پتانسیل‌های بالقوه فراوانی برای توسعه و پیشرفت است که باید به بالفعل تبدیل شده و بستری برای جذب سرمایه‌گذار در اسلامشهر باشد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن تأکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی با اتکا به فرهنگ ایرانی و اسلامی افزود: گاهی اوقات به لحاظ تعدد مراکز تصمیم‌گیری فرهنگی در کشور حالت تدافعی ایجاد می‌شود که در شهرستان اسلامشهر باید با بومی‌سازی و پرداختن بیشتر به موضوعات گریبان‌گیر شهرستان، فرهنگ ایرانی و اسلامی را برای تأثیرگذاری بیشتر در کنار هم داشته باشیم.

مرسل‌پور با اشاره به استفاده برخی افراد از رانت و مفاسد در جامعه تصریح کرد: در برخورد با مفاسد باید خیلی جدی وارد عمل شده و امنیت را از هر مفسده‌ای بگیریم تأثیر استفاده از رانت و مفاسد بیشتر از ضربه‌های خارج از مرزهاست که بر پیکره نظام برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: خدمات مدیران و مسئولان دولتی باید مانند شیشه صاف و شفاف باشد که در غیر این صورت مسئول مربوطه باید جایش را به دیگری دهد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به مطالبه‌گری دوطرفه فرماندار با خبرنگاران تأکید کرد: همان‌طور که شما خبرنگاران مطالبه‌گر مردم هستید من نیز اخبار و مسائل شهرستان را از شما مطالبه می‌کنم و چون شما از بطن جامعه و مردم هستید و اِشراف بیشتری به امور سطح شهرستان دارید بیش از مدیران و نهادهای دولتی به شما امید دارم واز شما پیگیر امور هستم.

مرسل‌پور خاطرنشان کرد: تا روزی که در اسلامشهر هستم اجازه نمی‌دهم ذره‌ای از منافع اسلامشهر به شخص یا اشخاص دیگری واگذار شود و زیر بار هیچ تحکم و حکمی نمی‌روم و امیدوارم بتوانم منشأ خدمات حداقلی برای شهرستان شده و بستر رضایتمندی بیشتری را برای مردم فراهم سازم.

تسنیم

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *