مهدی واعظی

بیشترین آمار واردات غیر قانونی در دست دولتی ها و آقازاده های آنان است

یک استاد دانشگاه طی یاداداشتی خطاب به رئیس جمهور نوشت: بیشترین آمار واردات غیر قانونی در دست دولتی ها و آقازاده های آنان است!

یک استاد دانشگاه طی یادداشتی خطاب به رئیس جمهور نوشت: بیشترین آمار واردات غیرقانونی در دست دولتی ها و آقازاده های آنان است!

به گزارش اسلامشهرخبر، مهدی واعظی استاد دانشگاه  در کانال تلگرامی خود یادداشتی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور منتشر کرد:

متن کامل این یادداشت به شکل زیر است:

سلام آقای رئیس جمهور:

 

امروز در حالی این نامه را برایتان می نویسم که نزدیک به چهار سال است شما در رأس نظام اجرایی کشور هستید.

امروز بیش از سه سال و نیم از آن صد روزی که وعده دادید با یک برنامه کوتاه مدت مشکلات اقتصادی و تولید را کاهش می دهید، می گذرد!

آقای رئیس جمهور، بنده در عجبم از انتخاباتی که در سال ۹۴ و ۹۶ برگزار کردید، اما بنام مردم‌سالاری به نتیجه آن احترام گذاشتیم. با این پشتوانه رأی در مجلس و ریاست جمهوری بار مسئولیت شما بسیار سنگین شده است.

آقای رئیس جمهور، شما گفتید در دولت شما بیشترین خصوصی سازی واقعی انجام شده اما هنوز بخشهای زیادی از اقتصاد در دست دولت و دولتمردان است. بیش از هشتاد درصد صنعت خودروسازی و همچنین واردات خودرو در دست دو کارخانه دولتی است و بزرگترین بخش اقتصادی داخلی را تشکیل می دهد.

بیشترین آمار واردات غیر قانونی در دست دولتی ها و آقازاده های آنان است!

آقای رئیس جمهور، شما گفتید که اعتراض معیشتی معلمان را به رسمیت می شناسید، اما هیچ اقدامی برای بهبود وضعیت معیشت آنها نکردید. امروز در سال ۹۶ معلم فنی با چهارده سال سابقه و مدرک کارشناسی ارشد ، حدود دو میلیون تومان دریافتی دارد!

آقای رئیس جمهور، قرار بود با پذیرش برجام مشکل آب و نان مردم هم حل شود اما هر روز بر تعداد بیکاران و فقیران افزوده می شود و دیگر انرژی هسته ای هم مانند دانشمندان آن به خاطرات پیوستند!

آقای رئیس جمهور! گفته بودید به خدا پناه می برید از بستن دهان منتقدان،! اما امروز شما و دوستانتان، چنان به منتقدان هجوم می آورید که گویی انتقاد از منتخب مردم از جانب دشمنان صورت گرفته است! شاید این هم روشی برای دور کردن ذهن مردم از مشکلات بحران اقتصادی و معیشت باشد.!

آقای رئیس جمهور! گفته بودید دولت شما فراجناحی خواهد بود اما هرچه وزیر خسته حزب کارگزاران و اصلاحاتی بود، دور خود جمع کردید که تعدادی از آنها اصولا به استقلال صنعتی و اقتصادی فرهنگی اعتقادی ندارند!

آقای رئیس جمهور، امنیت کشور تنها چیزی بود که دست نخورده مانده بود اما این اواخر با اتفاقات رخ داده و سخنرانی های حضرتعالی، امیدمان از دولت امنیتی شما هم از دست رفت، هر روز طعنه ای به سپاه پاسداران و مدافعان حرم و بسیج و … روا می دارید که بسیار خطرناک است و دشمن شاد کن.

آقای رئیس جمهور، قرار بود با پذیرش برجام، تحریم بالمره و در روز امضای توافقنامه لغو شود، اما لغو که نشد هیچ، هنوز هم تحریمهای جدید و تهدیدات نظامی را اعلام می کنند.!

آقای روحانی بنده شما را به رعایت حریم ملت و حفظ عزت ملی دعوت می کنم که همانا حفظ عزت و حریم دولت شما خواهد بود و انتظار داریم در چهار سال باقی مانده بجای وعده و وعید، اقدام عملی و تلاش شبانه روزی انجام دهید که خداوند بهترین منتقم و دست او بالای همه دستها و پشت سر جماعت است.

والسلام علینا و علی عبادالله الصالحین.

 

مهدی واعظی، معلم دانشگاه.

 

کانال اطلاع رسانی مهندس مهدی واعظی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *