بوستان های اسلامشهر،دستخوش کارهای عمرانی وزیبا سازی قرار گرفته است.

بوستان های اسلامشهر،دستخوش کارهای عمرانی وزیبا سازی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری اسلامشهر عنوان کرد /بوستان های اسلامشهر،دستخوش کارهای عمرانی وزیبا سازی قرار گرفته است.

هوشمند عسگریان گفت :اقداماتی که سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در دست گرفته ،تغییرات مثبتی را در چهره شهر ایجاد کرده است.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، هوشمند عسگریان رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز در فراهم نمودن نشاط شهروندی گفت: سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در تلاش است با استفاده از تمامی امکانات موجود با توسعه بوستان ها و رسیدگی به آنها، سطح رفاه و نشاط شهروندی را ارتقا دهد.

وی از پروژه احداث پارک ۶/۵هکتاری حاج قاسم سلیمانی به عنوان یکی از شاخص ترین پروژه های در دست اقدام شهرداری نام برد و اظهار داشت: مراحل تکمیلی احداث این بوستان با پیشرفت قابل توجه ای در حال انجام است که با اجرای آن، بوستانی با امکاناتی منحصر بفرد در منطقه جهت بهره برداری شهروندان خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر توسعه فضای سبز شهری و افزایش بوستان ها، بازسازی و نوسازی بوستان های قدیمی هم در دستور کار سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری قرار دارد، از اصلاح و نوسازی پیاده راه های بوستان ها و فضای سبز شهری خبر داد و گفت : در جهت رفاه حال شهروندان پیاده راه سازی بوستان های ساحل، ارکیده واوان، پارک خطی شاتره،بوستان مصطفی خمینی ، باغ ایرانی و پیاده راه باغ فیض نیز در حال انجام است .

عسگریان در ادامه افزود: نصب پایه چراغ های تزیینی در بلوار بسیج ، رفع نواقص سیستم روشنایی پارک ها، زیباسازی پل های عابر پیاده و فضاهای عمومی شهر و … از دیگر اقدامات این سازمان است که همگی در ارتقا فضای بصری و زیباسازی شهر تاثیرگذار هستند .


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *