صدرائیه

بهره برداری از یک حلقه چاه تازه حفر شده در اسلامشهر

سرپرست شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: با اعتباری معادل ۵ میلیارد ریال یک حلقه چاه تازه حفر شده در اسلامشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: با اعتباری معادل ۵ میلیارد ریال یک حلقه چاه تازه حفر شده در اسلامشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اسلامشهرخبر،  ابوالفضل صدرائیه بعد از ظهر سه شنبه با اعلام خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با عنایت به فصل گرم و پیک مصرف آب و از طرفی به دلیل مهاجرپذیری و گسترش حوزه جمعیتی و سکونتی در شهرستان اسلامشهر ، علیهذا تامین و توزیع آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین این شهرستان با کمیت و کیفیت مطلوب در دستور کار قرار گرفته و از طرق مختلف از جمله تجهیز و راه اندازی چاههای جدید و تقویت خطوط توزیع در حال انجام می باشد

وی با اشاره به حفر وتجهیز یک حلقه چاه در همین رابطه اظهار داشت : به منظور تقویت خطوط آبرسانی و تثبیت فشار و همچنین پیشگیری از هرگونه کمبود و یا قطعی احتمالی آب آشامیدنی یک حلقه چاه طی خرداد ماه سالجاری دراسلامشهر حفاری و به بهره برداری رسید .

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران ضمن تشریح پروژه مذکور یاد آور شد : این یک حلقه چاه در منطقه شهرکهای توحید و طالقانی و با صرف اعتباری معادل ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات جاری و داخلی حفاری و تجهیز گردیده است و پس از آزمایش پمپاژ و با آبدهی بیش از ۱۷ لیتر بر ثانیه وارد مدار توزیع گردیده و در حال بهره برداری می باشد.

صدرائیه با اشاره به وضعیت موجود آب آشامیدنی در اسلامشهر خاطر نشان ساخت : آب شرب شهروندان و مشترکین در اسلامشهر و شهرکهای تابعه در حال حاضر با کمیت و کیفیت مطلوبی تامین و توزیع میگردد و الحمدلله مشکلی در این خصوص وجود ندارد . لذا در جهت استمرار این وضعیت علاوه بر پشتیبانی از طریق چاههای جدیدالحفر و خط الغدیر ، امیدواریم شهروندان و مشترکین محترم نیز ضمن رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیر ضرور موجبات عدم قطعی و تامین مستمر و مطلوب آب آشامیدنی را فراهم سازند .

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *