بهره برداری از سامانه هوشمند قرائت کنتور آب در اسلامشهر

بهره برداری از سامانه هوشمند قرائت کنتور آب در اسلامشهر

معاون در آمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران از بهره برداری مرکز بررسی و کنترل قرائت هوشمند و آنلاین کنتورهای آب در جنوبغرب استان تهران خبر داد. به گزارش اسلامشهرخبر، کمال غریبی معاون در آمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران گفت: سامانه مانیتورینگ هوشمند قرائت کنتور با توجه به […]

معاون در آمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران از بهره برداری مرکز بررسی و کنترل قرائت هوشمند و آنلاین کنتورهای آب در جنوبغرب استان تهران خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر، کمال غریبی معاون در آمد و امور مشترکین آبفای جنوب غربی استان تهران گفت: سامانه مانیتورینگ هوشمند قرائت کنتور با توجه به  گسترده گی حوزه خدماتی شرکت و همچنین فراوانی و تراکم شهرها و مناطق تحت پوشش که قرائت ، جمع آوری و تخلیه و جمع بندی اطلاعات مربوط به قرائت های صورت گرفت.

وی ادامه داد: در این سامانه از تلفن های هوشمند  و مجهز به سیستم مکان یابی جهانی (GPS ) با قابلیت برداشت اطلاعات جغرافیایی منطقه استفاده میشود.

غریبی تصریح کرد: با استفاده از این فناوری امکان ارسال تصاویر مربوط به شکستگی و خرابی کنتورهای مشترکین در سریعترین زمان ممکن صورت می گیرد.

وی خاطر نشان کرد:این مرکز برای اولین بار در استان تهران و در مجموع با ۱٫۵ میلیارد ریال اعتبار از محل از محل اعتبارات جاری و داخلی راه اندازی شده است.

قابل ذکر است این طرح در شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم اجرا می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *