حیدرنیا

بسیج بود که توانست فتنه عظیم ۸۸ را خاموش کند

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران گفت: بسیجیان دلاور و قهرمان بودند که انقلاب اسلامی را از پیچ خطرناک فتنه ۸۸ عبور دادند. بسیجیانی که با بصیرت خود و با حضور میدانی خود توانستند آن فتنه عظیم را خاموش کنند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران گفت: بسیجیان دلاور و قهرمان بودند که انقلاب اسلامی را از پیچ خطرناک فتنه ۸۸ عبور دادند. بسیجیانی که با بصیرت خود و با حضور میدانی خود توانستند آن فتنه عظیم را خاموش کنند.

به گزارش اسلامشهرخبر، سرهنگ حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران در همایش پیشکسوتان و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج اسلامشهر با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری و تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) و هفته بسیج گفت: بسیج یادگار ارزشمند امام خوبی‌هاست بسیج درخت تنومندی است که انقلاب اسلامی را از پیچ و خم‌های زیادی گذر داده است.

وی ادامه داد: زمانی که حضرت امام ایده تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی را صادر کرد شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که بسیج این‌گونه بدرخشد اما رشادت‌ها و دلاورمردی‌های بسیجیان این ضرورت را برای همگان مبین کرد.

سرهنگ حیدرنیا اضافه کرد: بعد از ۸ سال دفاع مقدس و وجود فتنه‌های سنگین علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص فتنه غبارآلود ۸۸، این بسیجیان دلاور و قهرمان بودند که انقلاب اسلامی را از آن پیچ خطرناک عبور دادند. بسیجیانی که با بصیرت خود و با حضور میدانی خود توانستند آن فتنه عظیم را خاموش کنند.

وی تصریح کرد: بسیجی که یادگار امام است امام به بسیجی بودن خود افتخار می‌کند. افتخار همه ما قبل از اینکه پاسدار باشیم بسیجی هستیم. نکته قابل‌ملاحظه این است امام می‌فرمود در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام. امام خوبی‌ها افتخار خودشان را در این دنیا این می‌دانست که خود بسیجی بود و آرزو می‌کرد که با بسیجیان محشور شود. بسیجیانی که از حریم آل الله دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج خاطرنشان کرد: رهبری می‌فرمایند هرکسی بسیجی است باید به بسیجی بودن خود افتخار کند بسیجی بودن مایه سرافرازی پیش پروردگار است.

وی با قدردانی از اقدام فرمانده ناحیه مقاومت سیدالشهدا اسلامشهر برای ترتیب دادن این همایش خاطرنشان کرد: خوب است این اقدام برای دیگر نواحی دیگر الگو و نماد شود و این اقدام حسنه را انجام دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *