برگزاری نشست هماهنگی اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا

نشست هماهنگی طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه استان تهران در فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تجلیلی اسلامشهر خبر نشست هماهنگی عملیات اجرایی طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا صبح امروز با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در فرمانداری شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

در این نشست سردار حسن زاده ضمن تشریح طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا ،تسریع در اجرای طرح غربالگری در شهرستان های استان تهران را بسیار حائز اهمیت دانست.

وی در ادامه افزود:در این هفته سیر نزولی در انتقال ویروس کرونا را داشته ایم ؛تعطیلات موثر بر کاهش انتقال ویروس میباشد. طبق برآورد هایی که انجام شد پیش بینی کردیم که وضعیت شیوع بیماری در استان تهران بدلیل کمبود امکانات بسیار وخیم تر از تهران بزرگ باشد اما با هوشیاری فرمانداران ، فرماندهان سپاه شهرستانی و مدیران شبکه بهداشت شاهد وضعیت قابل قبولی هستیم.

در ادامه تصریح نمود:بحث کار های ضد عفونی که توسط گروه های جهادی انجام میشود و لوازم بهداشتی مانند ماسک و دستکش فقط ۳۰ درصد بر جلوگیری از انتقال و ابتلا به ویروس موثر میباشد؛ لذا باید در بحث های پیشگیری  مردم را آگاه سازیم که چطوری رفتار های پیشگیرانه را انجام دهند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *