برگزاری نخستین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری اسلامشهر

نخستین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری اسلامشهر به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

نخستین جلسه شورای عالی سرمایه گذاری اسلامشهر به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه مسعود مرسلپور در سخنانی بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان جهت ایجاد اشتغال و حمایت از تولید کالای ایرانی تاکید کرد: اسلامشهر از ظرفیت ها و قابلیت های بسیاری برای جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف برخوردار است.
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از تولید کالای ایرانی گفت: اگر کسی به امر مهم سرمایه گذاری در شهرستان کمک نکند و یا برای واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان مشکل ایجاد کند برخلاف فرمایشات رهبری معظم انقلاب عمل کرده است.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه افرادی که بخواهند در مسیر خدمت به مردم و توسعه شهرستان مشکل ایجاد کنند اسامی آنها را به اطلاع مردم خواهم رساند، افزود: دستگاهها و اشخاص حقیقی و حقوقی که از بیت المال و یا شهرداری ها در قالب فعالیت های فرهنگی مبالغی دریافت می کنند باید بیایند و گزارش بدهند که کدام کار تاثیرگذاری را در شهرستان انجام داده اند؟
وی با بیان اینکه نباید با معطل کردن سرمایه گذاران بخش خصوصی به بهانه های مختلف، آنان را دلسرد کرده و از اجرای پروژه های اشتغال زا منصرف کنیم، ادامه داد: برای کاهش نرخ بیکاری باید زمینه لازم را جهت تشویق و ترغیب سرمایه گذاران جهت فعالیت در شهرستان فراهم سازیم.
مرسلپور با بیان اینکه شورای عالی سرمایه گذاری شهرستان شناسائی و حمایت از شرکت هایی که می خواهند در اسلامشهر سرمایه گذاری کنند را در دستور کار خواهد داشت، افزود: تمامی زیر ساخت های لازم در این شهرستان فراهم است و در حال حاضر نیز صنایع و مجموعه های تولیدی بزرگی در اسلامشهر مشغول فعالیت هستند.
وی تصریح کرد: در جلسات شورای عالی سرمایه گذاری درخواست شرکت های مختلف که خواستار سرمایه گذاری در اسلامشهر هستند مورد بررسی قرار می گیرد تا مجوزات لازم جهت تسهیل در فعالیت این شرکتها صادر شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *