برگزاری جلسه رفع موانع تولید واحدهای صنعتی اسلامشهر   

جلسه رفع موانع تولید واحدهای صنعتی اسلامشهر با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت و مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در شرکت لوله و ماشین سازی ایران برگزار شد. 

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، جلسه رفع موانع تولید واحدهای صنعتی اسلامشهر با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت و مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در شرکت لوله و ماشین سازی ایران برگزار شد.

در این جلسه مسعود مرسلپور در سخنانی با اشاره به ظرفیت کم نظیر این شهرستان در حوزه صنعت و تولید اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در دو سال گذشته بیش از ۵۰ مجموعه تولیدی و صنعتی بزرگ این شهرستان احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.

وی به وضعیت نامطلوب شرکت لوله و ماشین سازی ایران در سال های ۹۵ و ۹۶ و زیانده بودن این شرکت اشاره کرد و گفت: با مدیریت جهادی مهندس بابایی در سه سال گذشته و همت کارکنان و کارگران زحمتکش این شرکت امروز علاوه بر پرداخت کلیه دیون و معوقات بانکی و تامین بخشی از نیازهای کشور در زمینه تولید لوله و اتصالات چدنی برای مصارف آبرسانی، تولیداتش را به کشورهای قطر، یونان و عراق نیز صادر می کند.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: درخواست ما از هیات مدیره و مدیرعامل بانک تجارت این است که در شرایط خطیر و حساس کشور به کمک تولید کنندگان این شهرستان بیاید و از این پس شاهد تعامل و همکاری نزدیک سرپرستی جنوب تهران بانک تجارت با صاحبان صنایع و تولیدکنندگان اسلامشهر باشیم.

همچنین در ادامه این نشست بابایی مدیرعامل شرکت لوله و ماشین سازی ایران با اشاره به قدمت ۶۵ ساله این شرکت گفت: بحمدا… در ۳ سال گذشته با حمایت های شبکه بانکی کشور بویژه بانک تجارت، حمایت تمام قد مدیران شهرستان از جمله فرماندار اسلامشهر و تلاش و همت مدیران، کارکنان و کارگران پرتلاشمان، توانستیم رکورد افزایش ۴ برابری صادرات تولیداتمان را در سال ۹۸ ثبت کنیم.

وی تصریح کرد: با وجود تشدید تحریم های ظالمانه در سالهای اخیر شرکت لوله و ماشین سازی ایران از زیان خارج شده، به تمامی تعهدات مالی خود اعم از حق و حقوق کارگران، بیمه، مالیات و… عمل کرده و هم قسم هستیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده تولیداتمان را نسبت به سال گذشته افزایش دهیم.

گفتنی است در پایان این جلسه حاضرین از خط تولید شرکت لوله و ماشین سازی ایران بازدید کردند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *