برگزاری جلسه بررسی اجرای پروژه اتصال پل صالحیه به واوان

جلسه بررسی طرح اتصال پل صالحیه به واوان با حضور دکتر شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در فرمانداری اسلامشر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر ، در این جلسه مدیر شهرداری منطقه ۳ ضمن ارائه گزارش از روند احداث پل صالحیه به واوان و آسیب های اقتصادی و اجتماعی پیش رو، گفت: شهرداری صالحیه بدون توجه به اولویت بندی طرح جامع شهرستان بهارستان اقدام به احداث پل صالحیه کرده است که این موضوع هزینه سنگین اقتصادی چند صد میلیاردی برای شهرداری اسلامشهر دارد.

در ادامه نیز کارشناسان، گزارشی از نقشه مسیرهای دسترسی مردم صالحیه به بلوار الغدیر و اتوبان تهران-قم را با توضیحات فنی ارائه کردند که با تائید معاون امور عمرانی استانداری تهران همراه شد.

در پایان نیز دکتر شریفیان ضمن بیان نکاتی پیرامون موضوع، گفتند: احداث پل صالحیه با کارشناسی دقیق همراه نبوده و هزینه چندین میلیاردی را برای شهرداری صالحیه رقم زده و در حال حاضر نیز بدون ملاحظه مسائل اقتصادی، اجتماعی و امنیتی، هزینه سنگینی برای شهرداری اسلامشهر خواهد داشت و اتصال این پل مزیّتی برای شهرستان اسلامشهر نخواهد داشت.

وی افزود: با ادلّه و مستندات کافی که مجموعه مدیریت شهری و دستگاه قضایی شهرستان اسلامشهر در اختیار بنده گذاشته است، با احداث این پل مخالف هستم چرا که حق مردم اسلامشهر را پایمال می کند و بنده وظیفه دارم از حقوق مردم منطقه دفاع کنم.

ایشان در پایان افزودند: پیشنهاد ما به مدیران شهرستان بهارستان بویژه شهرداری صالحیه این است که از مسیرهای جایگزین فعلی که به مراتب کم هزینه تر از احداث پل هست، استفاده کنند.

گفتنی است پیش از جلسه، دکتر شریفیان بهمراه مهندس تقی زاده و جمعی از مسئولین شهرستان اسلامشهر و بهارستان از محل احداث پل و مسیرهای جایگزین برای اتصال صالحیه به بلوار الغدیر و اتوبان تهران-قم را از نزدیک بازدید کردند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *