برگزاری آئین معارفه معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر

آئین معارفه محمد صالح ضیایی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر صبح امروز با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، در  مراسم معارفه معاون جدید برنامه ریزی و توسعه  که معاونین فرماندار، بخشداران و کارکنان فرمانداری نیز حضور داشتند، مسعود مرسپلور در سخنانی اظهار داشت: محمد صالح ضیایی از کارکنان و مدیران با سابقه وزارت کشور و استانداری تهران محسوب می شود و می تواند خدمات شایسته ای را در این معاونت به مردم شریف اسلامشهر ارائه دهد.

وی با بیان اینکه امورات شهرستان در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، امنیتی و… در وضعیت مطلوبی قرار دارد افزود: بر اساس آماری که از سامانه رصد اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بدست آمده از ابتدای سال جاری تا کنون ۵ هزار و ۶۶۷ نفر در این شهرستان مشغول بکار شدند که نشانگر تحرک و پویایی مناسب در حوزه تولید و کسب و کار شهرستان است.

گفتنی است محمد صالح ضیایی که با حکم دکتر محسنی بندپی استاندار تهران به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر منصوب شده، پیش از این در استانداریهای سمنان، تهران، البرز و گیلان و شهرداری تهران در سمت های مختلف مشغول خدمت بوده است.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *