نمایشگاه ویژه فروش کالا

برپایی نمایشگاه ویژه فروش کالا با ۶۰ غرفه در اسلامشهر/ کالاها با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر از برپایی نمایشگاه ویژه فروش کالا با ۶۰ غرفه در اسلامشهر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: کالاها با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر از برپایی نمایشگاه ویژه فروش کالا با ۶۰ غرفه در اسلامشهر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: کالاها با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، حسن درویشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار داشت: توسعه خدمات‌رسانی به مردم در برخی از ایام سال به ویژه ایام نوروز و آغاز سال تحصیلی یکی از مهم‌ترین اقدامات و اولویت‌هایی است که در دستور کار مسؤولان این شهرستان قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در این ایام خریدهای مردم بیش از سایر روزها خواهد شد، شرایط و امکاناتی از سوی برخی از دستگاه‌ها فراهم می‌شود که کالاهای اساسی در قالب نمایشگاهی به مردم عرضه شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس، نمایشگاهی در این شهرستان با ۶۰ غرفه آغاز به کار کرده است، افزود: بر این اساس، واحدهای تولیدی اقلام موردنیاز این فصل را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

درویشی با تأکید بر اینکه مردم استقبال خوبی را از این نمایشگاه کرده‌اند، افزود: با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، نظارت و کنترل دقیقی بر عرضه این کالاها انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: بازرسان این سازمان با گشت‌های محسوس و غیرمحسوس عملکرد غرفه‌داران را در این نمایشگاه مورد ارزیابی قرار می‌دهند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از ادامه فعالیت آنها ممانعت می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر گفت: با تدابیر اندیشیده‌شده، کالاهای عرضه‌شده در این نمایشگاه، با تخفیف ۲۰ درصدی به مردم عرضه می‌شود.

به گفته درویشی، این نمایشگاه تا پایان شهریورماه واقع در میدان نماز جنب اتوبوسرانی فعال است و کالاهایی چون،‌ کیف، ‌کفش،‌ لوازم‌التحریر و … را به مردم عرضه می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *