برق واحدهای تولیدی و صنعتی اسلامشهر و چهاردانگه تأمین می‌شود

فرماندار اسلامشهر گفت: شهرهای اسلامشهر و چهاردانگه با داشتن مراکز تولیدی و صنعتی متعدد و مصرف چند برابری برق در تابستان مشکل چندانی نداشتند و برق مراکز تولیدی و صنعتی تاکنون قطع نشده است.

به گزارش اسلامشهرخبر، مسعود مرسلپور امروز در نشست شورای اداری شهرستان اسلامشهر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که در حال حاضر بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است اظهار داشت: مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی همواره این جمله را مدنظر داشته باشند که در غیر این صورت مراجعه‌کننده به ادارات از نهادهای ما تعبیر درستی نخواهد داشت و در شهرستان اسلامشهر نیز در همین راستا علی‌رغم مشکلاتی که در تابستان سال‌های گذشته در زمینه قطعی آب و برق وجود داشت امسال مشکل خاصی در این زمینه نبوده است.

وی بیان کرد: با حفر ۱۱ حلقه چاه با دبی ۲۲۰ لیتر بر ثانیه به همراه ۱۰۰ لیتر بر ثانیه آب ارسالی از تهران که در سال ۹۷ حدود ۷۰۰ لیتر بر ثانیه بود، در سال ۹۸ به ۸۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش یافت و در مجموع با آبی که از منابع داخلی استحصال می‌شود به ۱۴۱۰ لیتر بر ثانیه رسیده است که نشان از مدیریت خوب آب و فاضلاب جنوب غرب استان تهران به ویژه آبفای شهرستان اسلامشهر بوده است.

فرماندار شهرستان اسلامشهر ادامه داد: شهرهای اسلامشهر و چهاردانگه با داشتن مراکز تولیدی و صنعتی متعدد و مصرف چند برابری برق در تابستان مشکل چندانی نداشتند و برق مراکز تولیدی و صنعتی تاکنون قطع نشده است.

مرسلپور با بیان اینکه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط خاص به سر می‌برد تأکید کرد: در سالیان گذشته به دلیل استقلال‌خواهی و مبارزه با برخی ظلم‌ستیزی‌ها و کج‌روی‌ها، ادوار مختلفی را تجربه کردیم و همواره جمهوری اسلامی ایران با درایت و ژرف‌اندیشی و تلاش همه‌جانبه و وحدت در عمل که در کشور به وجود آمده همواره سربلند بوده است.

وی همچنین افزود: در شرایط فعلی اختلافات پشت صحنه بین آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها بر سر ایران بسیار عمیق و کفه ترازو به نفع ایران است .

فرماندار اسلامشهر ادامه داد: نباید اجازه دهیم برخی افراد با شیوه‌ها و رفتارهای مختلف مردم را از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت ناامید و جدا سازند که عیب است به عنوان کارگزار نظام، مردم از ما مسئولان نارضایتی داشته باشند.

مرسلپور سپس با تأکید بر اینکه مسئول و مسبب ۵۰ درصد جرایم خُرد و شخصی در هر شهرستان، مسئولان آن شهرستان هستند گفت: در صورتی که مسئولان شهرستان به خوبی وارد عمل شوند قطعاً جرایم به ۱۰ درصد می‌رسد و در شهرستان اسلامشهر نیز با اقدامات مناسب و پیشگیرانه نیروی انتظامی، غیر از جرایم خُرد بقیه جرایم سیر نزولی داشته است.

تسنیم

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *