حسن عباسی

برخی برای دنیای خود دین و عقیده مردم را مورد خدشه قرار می‌دهند

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال گفت: امروز متأسفانه برخی برای دنیای خود دین و عقیده مردم را مورد خدشه قرار می‌دهند.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال گفت: امروز متأسفانه برخی برای دنیای خود دین و عقیده مردم را مورد خدشه قرار می‌دهند.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از فارس، حسن عباسی امشب در اجتماع فرزندان روح‌الله در شهرستان ملارد که در مسجد جامع این شهرستان و با حضور پرشور مردم ملارد برگزار شد، اظهار داشت: توفیق بسیار بزرگی است که در این مجلس و محفل توانایی حضور پیدا کردم و امیدوارم همچنان همه در مسیر ولایت، رهبری، انقلاب و اسلام بوده و راه را گم نکنیم.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال افزود: امروز بسیار مهم است که بدانیم باید چه راهی را طی کنیم تا هم به رشد و تعالی برسیم و هم مشکلات کنونی برطرف شود.

عباسی گفت: جمهوری اسلامی ایران به که مدد امام خمینی (ره) شکل گرفت و در سال‌های گذشته تثبیت شد، ۳۹ سال است که در مقابل همه سختی‌ها و دشمنی‌های استکبار ایستاده است.

وی تصریح کرد: مردم ما همواره در میدان بوده و هرگز از تهدیدهای دشمن نهراسیده و توانسته‌اند اهداف انقلاب اسلامی را به‌خوبی پیش ببرند.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال افزود: در این میان، معلوم نیست چرا برخی دنبال این هستند که برای دنیای خود، کشور را به سمتی ببرند که مطلوب نیست و به‌نوعی زیر پای دین و عقیده مردم می‌خواهند آب ببندند.

عباسی گفت: مردم مقاوم ایران نشان داده‌اند که به هیچ قدرتی وابسته نیستند و با این روحیه تا امروز پیروز مقابله با دشمن بوده‌اند.

وی متذکر شد: نزدیک به ۴۰ سال است کشور با هدایت دو خلف صالح در حال حرکت به سمت پیشرفت و تعالی است و باید این را در نظر داشته باشیم که برخی موضوعات که امروز به‌عنوان تکنولوژی در غرب مطرح است، چشم ما را نگیرد.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال تصریح کرد: امروز باید تلاش کنیم در بهترین شرایط همه علوم دنیا به‌خصوص علوم انسانی را در دست خود گرفته و رشد دهیم و حرکت در این مسیر امروز امری لازم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *