برخی از مسئولان فقط شعار منتظران ظهور را سر می‌دهند

همزمان با سالروز امامت آخرین حجت الهی، اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام عصر(عج) در شهر واوان شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: متأسفانه برخی از مسئولان در کشور اسلامی ما با اقدامات خود برخلاف آرمان‌های انقلاب و مسیر ظهور حضرت حجت گام برداشته و بر ضد دستورات الهی عمل کرده و زمینه نارضایتی در جامعه را به وجود آورده‌اند و فقط شعار منتظران ظهور را سر می‌دهند.

به گزارش اسلامشهرخبر،  مردم ولایتمدار شهر واوان بخش مرکزی شهرستان اسلامشهر در سالروز به امامت رسیدن آخرین حجت الهی، حضرت مهدی(عج) با تجمع در مقابل حرم شهدای گمنام این شهر با امام عصر(عج) خود بیعت کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا دورانی از اساتید حوزه و دانشگاه در سخنانی با اشاره به ویژگی‌های ظهور حضرت حجت(عج) اظهار داشت: ظهور حضرت صاحب‌الزمان(عج) دارای شرایطی است که متأسفانه با وضعیت امروزی جامعه بشری مقدمات فرج آن حضرت هنوز مهیا نشده است.

وی بیان کرد: با این شرایطی که در جامعه و عالم خلقت به وجود آمده، هنوز قلوب دلباختان و شیفتگان واقعی امام زمان(عج) آماده ظهور و فرج آخرین فرستاده الهی را ندارد و باید بیش از گذشته در جهت فراهم کردن مقدمات ظهور تلاش کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: وجود امام زمان(عج) باید در تمامی ارکان و مراحل زندگی بشر به ویژه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در فضاهای مجازی رخنه کرده و بروز داشته باشد و در تمامی رفتار و کردار دوستداران آن حضرت تبلور داشته باشد .

دورانی ادامه داد: امام عصر(عج) از تمامی جوانان می‌خواهد که عفت و حیا داشته باشند و به ویژه دختران امام زمان‌پسند باید در خرج کردن عفت خود خسیس بوده و خصاصت به خرج دهند و عفت و حیا را صرفاً برای مردان حلال خود به نمایش بگذارند.

وی گفت: متأسفانه برخی از مسئولان در کشور اسلامی ما با اقدامات خود برخلاف آرمان‌های انقلاب و مسیر ظهور حضرت حجت گام برداشته و بر ضد دستورات  الهی عمل کرده و زمینه نارضایتی در جامعه را به وجود آورده‌اند و فقط شعار منتظران ظهور را سر می‌دهند.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: باید ابراز علاقه و دوست داشتن امام زمان(عج) در تمامی رفتار، گفتار و حرکات مریدان آن حضرت حضور و نمود داشته و در تمامی لحظات از یاد ایشان خارج نشود .

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *