برخورد دادستان اسلامشهر با ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم احمدآباد مستوفی/تقدیر اهالی احمدآبادمستوفی از اقدام دادستان

به دستور دادستان اسلامشهر تعدادی از بناهای غیرمجاز ساخته شده در احمدآباد مستوفی تخریب شدند.

به گزارش اسلامشهرخبر، در روزهای اخیر تعداد پنج بنای غیرمجاز در حریم بخش احمدآباد مستوفی و حسن آباد خالصه شهرستان اسلامشهر تخریب شد.

این اتفاق به دستور یونس اسدی مقدم دادستان شهرستان اسلامشهر رخ داد.

این درحالی است که در سال های اخیر بارها اخباری مبنی بر وجود ساخت و سازهای غیرمجاز در اسلامشهر شنیده شده بود و حتی اسلامشهرخبر در گزارشی با اشاره به برخی از این ساخت و سازها خواستار مقابله با این عمل شده بود اما پیش از این واکنش جدی نسبت به این معضل در شهرستان مشاهده نشده بود.

بسیاری از اهالی احمدآباد مستوفی نیز در دو روز گذشته ضمن ابراز رضایت از این عمل دادستان با ارسال پیام هایی برای اسلامشهرخبر خواستار انتقال پیام رضایتمندی آنها نسبت به این عمل دادستان شدند.

مردم احمدآباد مستوفی همچنین با تاکید بر لزوم مقابله با سرمایه دارانی که قانون را دور می زنند، خواستار ادامه دار بودن روند مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شدند.

علاوه بر بحث مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، بحث برخورد قاطع با اقدامات مخل امنیت نیز یکی دیگر از اقدامات خوب دادستان در هفته های اخیر بوده است که اسلامشهرخبر به زودی اخبار تکمیلی در این خصوص را نیز منتشر خواهد کرد.

این اقدامات ارزشمند حاکی از روحیه انقلابی دادستان اسلامشهر است و به نظر می رسد می توان با حضور اسدی مقدم به برخورد جدی با سایر تخلفات موجود در شهرستان نیز امیدوار بود.

ساخت و ساز غیرمجاز در احمدآباد مستوفی photo_2016-07-21_17-04-29 photo_2016-07-21_17-04-33 photo_2016-07-21_17-04-37

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *