بازرسان انتخابات با چشمان تیز بین از آرای مردم صیانت کنند

فرماندار اسلامشهر در کارگاه توجیهی و آموزشی بازرسان شعب اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری گفت:بازرسان انتخابات با چشمان تیز بین از آرای مردم صیانت کنند

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر فرماندار اسلامشهر مسعود مرسلپور که در کارگاه توجیهی و آموزشی بازرسان شعب اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: شکل گیری ئ استمرار نظام اسلامی بر مبنای حضور مردم در صحنه و حمایت همه جانبه آنان از انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در تلاش هستند تا با دسیسه ها و توطئه های مختلف بین مردم و نظام اسلامی فاصله ایجاد کنند افزود: در همه ادوار و مقاطع مختلف مردم به پشتیبانی و حمایت از نظام و انقلاب اسلامی برآمدند و روز جمعه نیز با مشارکت گسترده در انتخابات حماسه ای تاریخی رقم خواهند زد.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه جمهوری اسلامی برای آرای عمومی و نظر مردم اهمیت ویژه ای قائل است ادامه داد: احزاب و جریانات سیاسی فعال در عرصه انتخابات باید مراقب باشند تا رقابت تبدیل به ستیزه جویی نشود که این اتفاق گلایه مردم را در پی خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تمامی دست اندرکاران انتخابات از جمله بازرسان باید در درجه نخست منادی دعوت مردم به انتخابات باشند گفت: شما به عنوان عیون نظام اسلامی باید از آرای مردم به عنوان حق الناس پاسداری کنید.

رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان اسلامشهر بر ضرورت تسلط بر موارد قانونی توسط بازرسان شعب تاکید کرد و افزود: بی طرفی و قانونمندی برای بازرسان انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است. امین بودن برای مردم و نظام، صحت عمل و شفافیت، شجاع و دقیق بودن از ویژگی‌ها و شاخصه‌های مهم بازرسان انتخابات است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *