بازدید فرماندار اسلامشهر از رقابت هفت هزار و ۳۰۹ داوطلب در کنکور سراسری

فرماندار اسلامشهر صبح امروز با حضور در دبیرستان های شیخ کلینی، قاضی طباطبایی و ام ابیها(س) سه حوزه برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ از روند رقابت هفت هزار و ۳۰۹ داوطلب در این آزمون بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، در حاشیه فرماندار اسلامشهر از بازدید رقابت هفت هزار و ۳۰۹ داوطلب در کنکور سراسری که بنار رئیس آموزش و پرورش اسلامشهر نیز حضور داشت، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در کنکور امسال اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته در هفته های اخیر توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان و مسئولان برگزاری کنکور سراسری در اسلامشهر شرایط لازم برای برگزاری مطلوب کنکور فراهم شده و مشکل خاصی در فضای امتحانی مشاهده نشد.

وی با بیان اینکه ناظران شبکه بهداشت و درمان جهت بررسی بهداشت محیط و رعایت پروتکل‏های بهداشتی درحوزه های برگزاری آزمون مستقر هستند، افزود: موارد اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا با جدیت تمام در حوزه های برگزاری کنکور مورد توجه قرار گرفته است.

مرسلپور ادامه داد: با توجه به استعداد و توانمندی بالای دانش آموزان شهرستان انتظار داریم تا درصد قابل توجهی از داوطلبان با رتبه های خوب در دانشگاههای دولتی پذیرفته شوند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *