پایگاه خبری اسلامشهرخبر - http://eslamshahrkhabar.ir

بازدید استاندار تهران از چهار مجموعه تولیدی و صنعتی در شهرستان اسلامشهر

به گزارش پایگاه‌خبری اسلامشهرخبر [1] ، شریفیان نماینده مردم اسلامشهر [2]، تهران، ری، شمیرانات و پردیس، حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران و شماری از مسئولین استانی و شهرستانی نیز در بازدید از صنایع تولیدی و صنعتی شهرستان حضور داشتند.

بازدید از شهرک صنعتی صنایع چوب ایران و نمایشگاه دائمی صنایع دستی و میراث فرهنگی در بخش احمد آباد مستوفی نخستین برنامه استاندار تهران در شهرستان اسلامشهر بود.

محسنی بندپی همچنین از بخش های مختلف شرکت تولیدی- تحقیقاتی ایستا تحکیم پارت که با ۵۰ نیروی متخصص در زمینه تولید محصولات تخصصی حفاری تونل فعالیت می کند، بازدید کرد.

استاندار تهران در سومین بخش از سفر خود به شهرستان اسلامشهر ضمن حضور در بخش چهاردانگه از بخش های مختلف کارخانه کیان تایر بازدید کرد. ضرورت رفع مشکل بیمه کارگران این شرکت و تسریع در ارائه تسهیلات سرمایه در گردش از جمله مواردی بود که پس از طرح از سوی مدیرعامل شرکت کیان تایر مورد تاکید استاندار تهران قرار گرفت.

حضور در شهرک های صنفی- صنعتی برآوند و سهند و همچنین بازدید از یکی از مراکز تولیدی شهرک برآوند پایان بخش سفر استاندار تهران به شهرستان اسلامشهر بود.

گفتنی است پس از طرح مسائل و مشکلات این دو شهرک توسط فرماندار اسلامشهر، مقرر شد در نخستین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به این مشکلات رسیدگی شود.