تریاک

بازداشت سوداگر مرگ با ۶۲ کیلوگرم تریاک در اسلامشهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از بازداشت یک سوداگر مرگ همراه با ۶۲ کیلوگرم تریاک در شهرستان اسلامشهر استان تهران خبر داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از بازداشت یک سوداگر مرگ همراه با ۶۲ کیلوگرم تریاک در شهرستان اسلامشهر استان تهران خبر داد.

به گزارش اسلامشهرخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از بازداشت یک سوداگر مرگ همراه با ۶۲ کیلوگرم تریاک در شهرستان اسلامشهر استان تهران خبر داد.

بخشنده در تشریح جزئیات بازداشت متهم فوق اظهار کرد: به دنبال این ماجرا ماموران به منظور اطمینان از صحت و سقم موضوع، تحقیقات گسترده خود را آغاز و پس از چندین شبانه روز کار اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را در شهرستان اسلامشهر شناسائی و ضمن اینکه از فعالیت مجرمانه متهم مطمئن شدند نتیجه تحقیقات را در اختیار مقام قضایی قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس ویژه این عملیات، با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در می‌یابند فردی به نام “ق” اقدام به نگهداری مقادیر قابل توجهی مواد مخدر می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، خاطرنشان کرد: در ادامه تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس، ظهر روز سوم فروردین ماه به مخفیگاه متهم اعزام شدند که ضمن دستگیری وی ۶۲ کیلو و ۷۶ گرم تریاک را کشف کردند.

بخشنده تاکید کرد: متهم پس از دستگیری تحت بازجوئی‌های فنی قرار گرفت که جرم خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *