پایگاه خبری اسلامشهرخبر - http://eslamshahrkhabar.ir

بارندگی در اسلامشهر و آغاز مشکلات برای شهروندان+تصاویر

افزایش بارش ها در هفته های اخیر علاوه بر افزایش میزان آب سدها و آبیاری مزارع کشاورزان برخی از معابر شهرستان اسلامشهر را دچار آب گرفتگی کرده است.

به گزارش اسلامشهرخبر [1]، با شروع و افزایش بارش ها ، معابر  و مناطق مختلفی در شهرستان اسلامشهر ،  دچار آب گرفتگی معابر شده اند، این امر به خصوص در محلات و معابر خاکی که گل و لای ایجاد کرده است، بیشتر نمایان می شود.

بارش ها همچنین وضعیت نابسامانی در ابتدای شهرک قائمیه اسلامشهر که به ادارات دولتی همچون اداره ثبت، رفاه ، پزشکی قانونی، حفاظت از محیط زیست، دامپزشکی، کمیته امداد و از همه مهم تر اداره مدیریت راه و‌ شهرسازی و … ایجاد کرده است.

شرایطی مشابه در کوچه ۳۷  و کوچه رشادت ۱۲ خیابان امام حسن مجتبی (ع)، بلوار شهید هادی شجاع واقع در گلشهر از توابع شهرستان اسلامشهر نیز وجود دارد.

یک ماه از فصل زمستان باقی مانده است  و احتمال تداوم و حتی افزایش بارش ها در اسلامشهر وجود دارد، جا دارد مسئولین مربوطه علاوه بر مدیریت  و ساماندهی وضعیت فعلی، خود را برای یک ماه آینده آماده کنند.

بر همین اساس برخی از کاربران و شهروندان در فضای مجازی  به این وضعیت واکنش نشان دادند:

” بارندگی ادامه پیدا می کرد باید شنا می کردیم یا با قایق از خیابان رد می شدیم،”

برای پرداخت مالیات به اداره مالیات مراجعه کردم، از باتلاق جلو اداره عبور کردم اما در باتلاق جریمه های ۲/۵% دیرکرد افتادم.

باز هم دم شهرداری گرم به خاطردهه فجر دیر کرد عوارض را بخشودگی زدند”

“بارش باران نشان داد که اسلامشهر پتانسیل برگزاری مسابقات ماشین سواری آفرود ساحلی را نیز دارد”

“ولنتاین خود را چگونه گذراندید؟ با عشقم در سواحل  سرِنوری اسلامشهر”

” آسمان هم سرناسازگاری با شورا و شهرداری اسلامشهر دارد”

 

بارندگی در اسلامشهر و آغاز مشکلات برای شهروندان [2]
بارندگی در اسلامشهر و آغاز مشکلات برای شهروندان