بابایی: «افرا»؛ قضاوت نمی کند

بازیگر سریال «افرا» گفت: از جالب ترین بازخوردهایی که از مخاطبان سریال داشتم این بوده که گفتند نمی توانیم این سریال را پیش بینی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، یکی از جذاب ترین و البته مقدس ترین نقش هایی که می توان در سینما و تلویزیون در قالب آن قرار گرفت، نقش مادر است. نقشی که در عین حال می تواند منفعل هم باشد و در کنار اینکه می تواند مهم ترین و تاثیرگذار ترین نقش باشد.

«پروین» یا در اصل مادر مسعود در سریال «افرا» است، زنی که به واسطه گرفتاری که برای تنها پسرش رقم می خورد ناخودآگاه در دل مشکلات قرار می گیرد و در این بین حلقه واسطی است بین چندین نفر. او در کنار اینکه می داند ممکن است پسرش را از دست دهد اما حواسش به دختر و همسرش نیز هست و سعی می کند آرامش را در خانه برقرار کند. دقیقا نمونه بارزی از مادرهای ایرانی که در این سریال نمود واقعی پیدا کرده است.

«نسرین بابایی» بازیگر نقش «پروین» در سریال «افرا» است که تا به حال نقش های بسیاری را در کارنامه کاری خود داشته است. او در سریال های وارش، گذر از رنج ها، بیگانه ای با من است،‌ محکومین، سرگذشت و … به ایفای نقش پرداخته است و جالب اینکه با توجه به اصالت شمالی او،‌ تعداد قابل توجهی از نقش های او نیز در قالب خانم های شمالی است.

با بابایی که این روزها دو سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و «در کنار پروانه ها» به کارگردانی داریوش یاری را در حال پخش دارد، درباره جزئیات این نقش ها و حضور بازیگران شمالی در یک سریال،‌ قصه های تاثیرگذار و پیش بینی مخاطبان درباره فینال این سریال گفت و گو کردیم.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *