عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با تاکید بر اینکه ایران باید از برجام خارج شود، گفت: ایران باید فعالیت هسته ای خود را از سر بگیرد.
به گزارش اسلامشهرخبر، محمدعلی پور مختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: دولت باید با اقتدار در مقابل آمریکا رفتار کند و ضمن دفاع از حقوق ملت ایران در برجام، بر مواضع خود بیاستد و هرگز عقب نشینی نکند.

وی با اشاره به آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در صحن مجلس، از این اقدام حمایت کرد و گفت: در مقابل زور گوییهای آمریکا باید ایستادگی کرد و از موضع قدرت سخن گفت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه بوده، تاکید کرد: باید همه توان خود را برای مقابله با آمریکا بکار گیریم و به هیچ وجه اعتمادی به این کشور نداشته باشیم.

پورمختار افزود: خروج آمریکا از برجام یک فرصت برای دولت ایران است و باید از این فرصت و پشتوانه قوی مردمی که مظهر اقتدار ملی است، حداکثر بهره را برد.

وی با بیان اینکه دولت نباید نگران خروج آمریکا از برجام باشد، افزود: مردم حامی نظام و دولت هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از اقداماتی که دولت و دستگاه دیپلماسی در شرایط فعلی باید انجام دهد این است که به اروپا بفهماند که آمریکا با بد عهدی و بد قولی های خود، شما را هم بی ارزش کرد. شما قرارداد امضاء کردید اما آمریکا با خروج خود، شما را هم بی حیثیت کرده است.

پورمختار افزود: امروز همه جهان می دانند که به رغم توافق بین المللی، این آمریکاست که به هیچ قانون و توافقی پایبند نیست و اعتماد به این کشور بی فایده است.

ترامپ سه شنبه شب رسما خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد.