پورمختار2

ایران باید از برجام خارج شود/ فعالیت هسته ای از سر گرفته شود

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با تاکید بر اینکه ایران باید از برجام خارج شود، گفت: ایران باید فعالیت هسته ای خود را از سر بگیرد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با تاکید بر اینکه ایران باید از برجام خارج شود، گفت: ایران باید فعالیت هسته ای خود را از سر بگیرد.
به گزارش اسلامشهرخبر، محمدعلی پور مختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: دولت باید با اقتدار در مقابل آمریکا رفتار کند و ضمن دفاع از حقوق ملت ایران در برجام، بر مواضع خود بیاستد و هرگز عقب نشینی نکند.

وی با اشاره به آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در صحن مجلس، از این اقدام حمایت کرد و گفت: در مقابل زور گوییهای آمریکا باید ایستادگی کرد و از موضع قدرت سخن گفت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه بوده، تاکید کرد: باید همه توان خود را برای مقابله با آمریکا بکار گیریم و به هیچ وجه اعتمادی به این کشور نداشته باشیم.

پورمختار افزود: خروج آمریکا از برجام یک فرصت برای دولت ایران است و باید از این فرصت و پشتوانه قوی مردمی که مظهر اقتدار ملی است، حداکثر بهره را برد.

وی با بیان اینکه دولت نباید نگران خروج آمریکا از برجام باشد، افزود: مردم حامی نظام و دولت هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از اقداماتی که دولت و دستگاه دیپلماسی در شرایط فعلی باید انجام دهد این است که به اروپا بفهماند که آمریکا با بد عهدی و بد قولی های خود، شما را هم بی ارزش کرد. شما قرارداد امضاء کردید اما آمریکا با خروج خود، شما را هم بی حیثیت کرده است.

پورمختار افزود: امروز همه جهان می دانند که به رغم توافق بین المللی، این آمریکاست که به هیچ قانون و توافقی پایبند نیست و اعتماد به این کشور بی فایده است.

ترامپ سه شنبه شب رسما خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *