ایجاد بیش از ۱۰هزار فرصت شغلی در اسلامشهر

فرماندار اسلامشهر گفت: بر اساس آمار اخذ شده از سامانه رصد اشتغال وزارت کار، از ابتدای سال جاری تا ۱۵ دی ماه ۱۰هزار و ۵۱ فرصت شغلی در شهرستان ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر،مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اظهار داشت: در برش شهرستانی سال جاری برای اسلامشهر ایجاد ۱۰ هزار و ۸۶ شغل اختصاص یافته که ۹۹درصد سهمیه شهرستان محقق شده است.

وی خواستار فعالیت جهادی مدیران ادارات در دو ماه پایانی سال در راستای ایجاد فرصت های شغلی جدید گفت: در شرایطی که کشور با جنگ اقتصادی و تحریم های بی سابقه مواجه است، ایجاد اشتغال و حمایت از تولید در شرایط قابل قبولی قرار دارد.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه وضع ۸۰۲ تحریم علیه ملت ایران در سه سال گذشته، تولید و اشتغال کشور را هدف گرفته بود، افزود: بحمدا… واحدهای صنعتی و تولیدی کشور مشغول فعالیت هستند و بعضاً شاهد افزایش ظرفیت تولید در برخی واحدها هستیم که بیانگر کارآمدی و توانمندی نظام اسلامی و دولت است.

وی با اشاره به پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا گفت: پیگیری های لازم جهت پرداخت تسهیلات به سایر افرادی که در سامانه کارا ثبت نام کردند، انجام می شود.

مرسلپور از ثبت ۱۰۵ طرح جهت دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر شهرستان خبر داد و گفت: در مجموع ۷۳ مورد از این طرح ها تایید و جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند که تا امروز تسهیلات ۱۸ مورد از این طرح با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *