ایام الله را به یاد مردم بیاورید

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی نوروزی در خطبه های نماز جمعه مصلی اسلامشهر گفت: خداوند دستور داده است ایام الله را به یاد مردم بیاورید .

به گزارش پایگاه خبری اسلامشرخبر حجت الاسلام و المسلیمن محمد علی نوروزی در خطبه های نماز جمعه اسلامشهر گفت: سوره حجرات که سوره اخلاقی است اشاره به این دارد که مومنین باهم برادرند و اگر بین برادران نزاع و درگیری رخ دهد باید متحد باشند و اگر مشکلی رخ دهد باید آنرا اصلاح نمایند.

در ادامه افزود :تمامی نماز گزاران را به رعایت تقوا الهی توصیه میکنم، به روایت که نگاه میکنیم رکنواصلی نماز جمعه توجه به تقوا الهی میباشد .

تصریح نمود : پروردگار به پیامبران خود دستور داد که امت و مردم را از ظلمت و تاریکی بیرون بیاورید و به روشنایی و یکتا پرستی دعوت نمایید و دستور داد که ایام الله را به یاد مردم بیاورید.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی گفت: خداوند دستور داده که ایام الله را به یاد مردم بیاورید و آن روز ها، روزهای خاصی میباشد بطور مثال روز مرگ ایام الله میباشد زیرا در آنروز قدرت مطلق خداوند است ، روز قیامت نیز ایام الله محسوب میشود زیرا هیچکس و هیچ قدرتی حتی پیامبران بدون اذن خداوند کاری انجام نمیدهند.

در ادامه گفت: روز ۲۲ بهمن که مردم مسلمان ایران قیام کردند و کشور را از دست طاغوت جهانی و آمریکا نجات دادند نیز ایام الله میباشد و اینکه این روز مصادف شده است با چهلم شهادت سردار سلیمانی بر عظمت آن روز می افزاید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *