ویلایی-ها

اکران «ویلایی‌ها» در سه منطقه اسلامشهر

با هدف حمایت از فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدس، «ویلایی‌ها» در مناطق واوان، قائمیه و شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر اکران می‌شود.

با هدف حمایت از فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدس، «ویلایی‌ها» در مناطق واوان، قائمیه و شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر اکران می‌شود.

به گزارش اسلامشهرخبر، «ویلایی‌ها» ساخته منیر قیدی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است که روایتگر زندگی خانواده فرماندهان دفاع مقدس است. طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، علی شادمان، با هنرمندی ثریا قاسمی و بازیگران کودک: امیرعلی ایمان وند، علیرضا داوری و هستی فرتوتی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

بی‌مهری‌های مسئولان نسبت به «ویلایی‌ها» به حدی رسید که کارگردان این فیلم برخوردها را غیرقابل  پیش‌بینی توصیف کرد و اعلام کرد که شاید دیگر در حوزه دفاع مقدس ورود پیدا نکند.

بر این اساس به جهت حمایت از فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدس معاونت فرهنگی-اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر با همکاری با سایر ادارات شهرستان تصمیم به اکران این فیلم گرفت.

این فیلم امروز دوشنبه ۱۹ تیر در سالن اجتماعات مسجد خاتم‌الانبیاء شهر واوان، سه‌شنبه ۲۰ تیر در زینبیه واقع در کوچه ۳۰ شهرک قائمیه و چهارشنبه ۲۱ تیر در فرهنگسرای استاد شهریار واقع در شهرک امام حسین (ع) اکران می‌شود.

این فیلم در سه سانس و از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰، ۱۹:۳۰ تا ۲۱، ۲۱:۳۰ تا ۲۳ اکران می‌شود. هزینه بلیت در نظر گرفته‌شده برای این فیلم ۲ هزار تومان است.

به گزارش اسلامشهرخبر، اکران این فیلم در شهرستان اسلامشهر برای دومین بار انجام می‌شود. پیش از این مؤسسات فرهنگی واوان این کار را انجام داده بودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *