اولین یادواره شهدای دانش آموز مدرسه دکتر حسابی در اسلامشهر برگزار شد

اولین یادواره شهدای دانش آموز در مدرسه دکتر حسابی اسلامشهر همزمان با سالروزشهادت شهید محمد حسین فهمیده وهفته بسیج دانش آموزی برگزار شد.

اولین یادواره شهدای دانش آموز در مدرسه دکتر حسابی اسلامشهر همزمان با سالروزشهادت شهید محمد حسین فهمیده وهفته بسیج دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش اسلامشهرخبر اولین یادواره شهدای دانش آموز مدرسه دکتر حسابی در آستانه شهادت شهید محمد حسین فهمیده و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی با حضور پدر شهید مدافع حرم حاج محمود شفیعی از شهدای دانش آموز مدرسه دکتر حسابی، شاهین عسگریان رئیس و مهدی اردلانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ابوالفضل اخوان معاون پرورشی آموزش و پرورش، مهرپویان طارانی عضو شورای شهر و علی اکبر جهانی نژاد جانشین ناحیه مقاومت سیدالشهداء (ع)اسلامشهر در دبیرستان دکتر حساب برگزار شد.
شاهین عسگریان در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی اظهار داشت: دانش آموزان بسیجی همانند شهید محمد حسین فهمیده هستند که برای مقابله با تانک های دشمن، نارنجک به خود می بندند و بدون هیچ ترسی برای مقابله با دشمن لحظه شماری می کردند.
وی با اشاره به اینکه پیام شهدا این است که در راه دفاع از ارزش ها، دین و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکنیم تصریح کرد: تداوم راه شهدا رسالت دانش آموزان است و آرمان های شهدا از اهداف انقلاب و مردم جدا نمی شود.
در پایان مراسم از پدر شهید مدافع حرم حاج محمود شفیعی با حضور مسئولین تجلیل شد.
ایثار

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *