باند قاچاق اتباع بیگانه

انهدام ۵ باند قاچاق اتباع بیگانه در اسلامشهر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی مأموریت‌های انجام شده در این شهرستان گفت: در شش ماه نخست سال ۹۶، ۵ باند قاچاق اتباع بیگانه منهدم و ۳۷۹ درصد نسبت به سال گذشته رشد در زمینه کشفیات موادمخدر صورت گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به افزایش ۱۷ درصدی مأموریت‌های انجام شده در این شهرستان گفت: در شش ماه نخست سال ۹۶، ۵ باند قاچاق اتباع بیگانه منهدم و ۳۷۹ درصد نسبت به سال گذشته رشد در زمینه کشفیات موادمخدر صورت گرفت.

به گزارش اسلامشهرخبر سرهنگ ابراهیم حسن‌آبادی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در اسلامشهر، با اشاره به رشد مأموریت‌های پلیسی در این شهرستان اظهار داشت: براساس آمار مرکز فوریت‌های پلیسی در شش ماهه نخست سال جاری، اسلامشهر ۶۲ هزار و ۶۱۳ فقره مأموریت توسط نیروی انتظامی صورت گرفته است، که این آمار نسبت به سال گذشته با افزایشی ۱۷ درصدی مواجه شده است.

وی بیان کرد: در هفته نیروی انتظامی ما به دنبال فرصتی برای عرضه توانمندی‌ها و قابلیت‌هایی که در چشم مردم بوده و مشاهده می‌کنند نیستیم؛ بلکه همواره تلاش ما برای تمرکز بر ارتباط با مردم است تا با ایجاد یک ارتباط عاطفی با مردم، به درک مطالبات و دریافت انتقادات و پیشنهادهای سازنده آن‌ها در جهت رشد، ارتقاء و بهبود خدمات ناجا بپردازیم.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی و محله‌محور، برخورد با اراذل و اوباش و قاچاقچیان موادمخدر، پوشش انتظامی و ترافیکی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها، کنترل گاراژها و توقفگاه‌ها را از جمله برنامه‌های مهّم اجرایی این فرماندهی در سطح شهرستان اسلامشهر است.

نیروی انتظامی سفیران انقلاب اسلامی در برقراری امنیت هستند

حسن‌آبادی در ادامه با اشاره به ناامنی‌های موجود در جامعه از سوی افراد شرور، مزاحمان خیابانی و کسانی که عفاف و حجاب را رعایت نمی‌کنند بیان کرد: پلیس شهرستان با پشتیبانی مردم و دستگاه قضائی قاطعانه با جرائم مشهود و غیرمشهود با قوت تمام برخورد می‌کند، و به عنوان دیدبانی قوی، وارث خون شهدا و سفیر انقلاب برای فراهم شدن زمینه تولید و توسعه کشور، امنیت و آرامش را در جامعه ایجاد می‌کند.

وی گفت: امروز اقتدار پلیس در جامعه از نوع نرم است، که این اقتدار مبتنی بر ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور طراحی و اجرا می‌شود و پلیس ایران اسلامی از مشروعیت و مقبولیت مردمی برخوردار است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر ضمن تشکر از همه سازمان‌ها و ارگان‌ها تأکید کرد: موفقیت‌های حاصل شده در بخش‌های مختلف از جمله کاهش جرائم، کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای و افزایش کشف جرائم و سایر مأموریت‌های پلیس شهرستان در سایه همکاری و تعامل ارزشمند و سازنده مردم و سازمان‌های ذیربط تحقق یافته است.

۲۷ میلیارد کالای قاچاق در اسلامشهر کشف شده است

حسن‌آبادی با بیان اینکه شعار امسال هفته نیروی انتظامی «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» است تصریح کرد: هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا جلوه‌های اقتدار و هوشمندی پلیس معرفی شود.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی بیش از هر سازمانی نیازمند جلب حمایت و مشارکت مردم در راستای اجرای مأموریت‌های ذاتی خود است، و انتظار داریم با مشارکت اقشار مختلف مردم، ضمن تداوم امنیت مناسبی که در شهرستان استقرار دارد، شاخص‌های امنیتی را در اسلامشهر بیش از پیش افزایش دهیم.

فرمانده انتظامی اسلامشهر با تشریح اقدامات شش ماهه پلیس در سال ۹۶ در شهرستان اسلامشهر تأکید کرد: در حوزه مبارزه با کالای قاچاق و ارز تلاش بسیاری برای مبارزه با قاچاق صورت گرفته است که در همین راستا در شش ماه نخست سال جاری ۱۶۲ فقره از کالاهای قاچاق در اسلامشهر به ارزش ۲۷ میلیارد ریال کشف شده است.

کشفیات مواد مخدر در اسلامشهر ۳۷۹درصد رشد داشته است

حسن‌آبادی تصریح کرد: کاهش ۲۴درصدی تصادفات فوتی، کاهش ۷درصدی سرقت‌ها، افزایش ۳۷۹درصدی کشفیات انواع مواد مخدر، ثبت ۶۸ هزار تخلف رانندگی، دستگیری ۳۲ نفر از اراذل و اوباش و انهدام ۵ باند قاچاق اتباع بیگانه در این مدت از فعالیت‌های صورت گرفته است .

وی در پایان با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرائم، افزایش امنیت فضای مجازی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان از جمله اهداف و برنامه‌های مهّم پلیس‌های تخصصی و معاونت‌های این نیرو است خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سامانه پایش تصویری با کمک و همراهی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر اقدامی اثربخش در حوزه انتظامی و ترافیکی بوده که در شهرستان آغاز به کار کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *