انجام ۲۲۱ عملیات در سال ۱۴۰۰

رئیس سازمان آتش نشانی اسلامشهر گفت: در مرداد ماه سال جاری آتش‌نشانان جان برکف اسلامشهری به ۲۲۱ ماموریت اطفاء حریق و امداد و نجات اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، یوسف منطقی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مردادماه سالجاری آتش‌نشانان با اقدام سریع و اعزام به موقع به رفع خطر، امداد و نجات، ایمن‌سازی و اطفاء حریق ۲۲۱ مورد در سطح شهر اقدام کردند.

منطقی گفت: از مجموع ۲۲۱ عملیات انجام شده ۱۱۶ مورد مربوط به اطفاء حریق منازل مسکونی، تجاری، صنعتی، اداری، بهداشتی درمانی، آموزشی فرهنگی، خودرو و فضای سبز بوده و ۱۰۵ مورد مربوط به حوادث امداد و نجات چون سقوط از آسانسور و ارتفاع، گرفتن حیوانات وحشی و موذی، سقوط اشیا و اجسام، تصادف، واژگونی وسایل نقلیه، آبگرفتگی، غرق‌شدگی و ریزش آوار است.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه سه نفر از شهروندان در مرداد ماه در اثر حادثه جان باختند، تاکید کرد: در مجموع عملیات اطفاء حریق سه مصدوم و از مجموع عملیات امداد و نجات ۱۱ نفر آسیب دیده و به مراکز درمانی اعزام شدند و سه نفر هم فوت کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر ادامه داد: آتشنشانان جان برکف اسلامشهری در شرایط کرونایی از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه ۱۱۴۵ عملیات رفع خطر، اطفا حریق و امداد و نجات را انجام داده‌اند.

انتهای پیام/*


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *