انجام بیش از 100 هزار ماموریت انتظامی در اسلامشهر95

انجام بیش از ۱۰۰ هزار ماموریت انتظامی در اسلامشهر

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: طی ۱۱ ماه گذشته بیش از ۱۰۰ هزار ماموریت توسط عوامل انتظامی در سطح شهرستان اسلامشهر انجام شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: طی ۱۱ ماه گذشته  بیش از ۱۰۰ هزار ماموریت توسط عوامل انتظامی در سطح شهرستان اسلامشهر انجام شد.

به گزارش اسلامشهرخبر، سرهنگ مسعود صفائی  در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر در سال ۹۵ گفت: در ۱۱ ماهه امسال بیش از صد هزار ماموریت توسط عوامل انتظامی در سطح شهرستان انجام شده است.
وی ادامه داد: تصادفات با ۳۳ درصد، نزاع و درگیری با ۱۹درصد، مفاسد اجتماعی با ۱۱درصد، جرائم عمومی با ۱۱ درصد و تهدید و سرقت با ۱۰ درصد، بیشترین ماموریت های پلیس را به خودشان اختصاص دادند.
سرهنگ صفائی  تصریح کرد: در حوزه مبارزه با کالای قاچاق و ارز تلاش بسیاری برای مبارزه با قاچاق صورت گرفته است که در همین راستا در ۱۱ ماه سال جاری ۱۳۱ میلیارد ریال کالاهای قاچاق در اسلامشهر کشف و ۲۷۴ نفر در رابطه با این مسائل دستگیر شدند.
وی همچنین از کشف ۵۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر، ثبت ۱۳۶ هزار تخلف رانندگی و دستگیری ۴۴ نفر از اراذل و اوباش خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان تاکید کرد: عوامل انتظامی و راهور شهرستان جهت ارائه خدمات نوروزی به شهروندان در ایام عید نوروز آماده باش کامل هستند و ان شاءا… با همکاری مردم با پلیس واپسین روزهای سال و تعطیلات عید نوروز در آرامش کامل در شهرستان اسلامشهر سپری شود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *