حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی، امام جمعه واوان اسلامشهر

امروز ۱۰۰ برابر خطرناک‌تر از معاویه وجود دارد/ مجموعه‌های فرهنگی باید باهم هجمه کنند

فرمانده قرارگاه فرهنگی جنوب غرب استان تهران گفت: امروز ۱۰۰ برابر از معاویه خطرناک‌تر با اتاق‌های اندیشه‌ورز محکم‌تر و ابزار قوی‌تر وجود دارد یاران امیرالمؤمنین و امام زمان (عج) در تلاشی که می‌خواهند انجام دهند باید غوغا کنند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جنوب غرب استان تهران گفت: امروز ۱۰۰ برابر از معاویه خطرناک‌تر با اتاق‌های اندیشه‌ورز محکم‌تر و ابزار قوی‌تر وجود دارد یاران امیرالمؤمنین و امام زمان (عج) در تلاشی که می‌خواهند انجام دهند باید غوغا کنند.

به گزارش خبرنگار اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین حمزه محمدی در همایش دانشجویان دانشگاه‌های جنوب غرب استان تهران که امروز در واوان برگزار شد گفت: تمام تلاش‌هایی که با عناوین مختلف در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد باید یک نتیجه‌ی مناسب ایجاد کند که آن زمینه‌سازی ظهور حضرت است تمام این تلاش‌ها اگر بدون توجه به حضرت باشد هیچ است. ۱۲۴ هزار پیامبر منتظر ظهور حضرت هستند یک فقره آن حضرت نوح است که ۹۵۰ سال دعوت کرد و ۱۱ نفر ایمان آوردند. در یک روز ۷۰ پیامبر کشته‌شده است. ائمه اطهار نیز منتظر ظهور هستند.

وی ادامه داد: امروز جریانی علم اسلام را بلند کرده است که می‌خواهد آرزوی انبیا و ائمه را برآورده کند امروز جریانی به نام ولایت‌فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی به دنبال ظهور است. اولین چیزی که در این مسیر لازم است معرفت است باید بدانیم با چه کسی طرف هستیم.

فرمانده قرارگاه فرهنگی جنوب غرب استان تهران با تأکید بر اینکه بعد از شناخت حضرت باید اهداف ایشان را نیز شناخت افزود: در قدم بعدی باید به اهداف امام معرفت پیدا کنیم در جنگ صفین ۲۰ هزار نفر از یاران حضرت مقابل ایشان صرف آرایی کردند مالک چند قدم تا خیمه‌های معاویه فاصله داشت که فرمان رسید برگردد امروز ما نیز پشت خیمه معاویه زمان، اسرائیل هستیم اما ممکن است کار به‌جایی برسد و گفته شود قاسم سلیمانی، مدافعان حرم‌ها و مالک اشترها برگردند. اگر هوشیاری و بیداری مردم و عناصر اصلی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی باشد این اتفاق نمی‌افتد.

وی با اشاره به نقش کلیدی عمار در زمان حکومت امیرالمؤمنین گفت: تا زمانی که عمارها بودند دشمنان نتوانستند اخلال کنند اما به‌محض اینکه عمار شهید می‌شود سپاه به هم می‌ریزد. امیرالمؤمنین حضور دارند اما عمارها باید بگویند و بیان کنند.

امام‌جمعه واوان بابیان اینکه در طول تاریخ برجام های زیادی امضا شد و دشمنان چندین مرتبه از برجام خارج شدند و ما درس عبرت نگرفتیم خاطرنشان کرد: در زمان امام حسن مجتبی (ع) وقتی صلح امضا شد معاویه در کوفه اعلام کرد همه مفاد صلح‌نامه زیر پای من است. مصیبت بالاتر از این مصیبت امام زمان است بدترین مصیبت، مصیبت امام زمان است امام صادق (ع) از مصیبت‌های حضرت گریه می‌کردند پیامبر و ائمه سختی‌های زیادی کشیدند اما امام زمان بیش از هزار سال در زندان است باوجوداین شرایط آیا نباید آتش فعالیت‌های فرهنگی ۱۰۰ برابر شود بچه‌های رسانه‌های انقلاب کجا هستند؟

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص لزوم جبهه سازی گفت: رهبری فرمودند از یک مجموعه و دو مجموعه کاری برنمی‌آید بروید جبهه تشکیل دهید. لذا تا جبهه نشویم و از کار همدیگر مطلع نشویم نمی‌توانیم در مقابل جبهه دشمن پیروز شویم همه باهم یک اتاق اندیشه‌ورز داریم باید رصد کنیم مجموعه‌های فرهنگی باید با حفظ استقلال باهم ارتباط برقرار کنند و باهم هجمه کنند.

سخنران این مراسم با اشاره به جنگ روانی دشمن در عصر حاضر گفت: معاویه با منبر و محراب کاری کرد مردم در زمان شهادت امیرالمؤمنین می‌گفتند مگر علی نماز می‌خواند؟ امروز ۱۰۰ برابر از معاویه خطرناک‌تر با اتاق‌های اندیشه‌ورز محکم‌تر و ابزار قوی‌تر وجود دارد یاران امیرالمؤمنین و امام زمان (عج) در تلاشی که می‌خواهند انجام دهند باید غوغا کنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *