امروز جنگ دشمن بر سر فرهنگ مقاومت است نه توان موشکی

جنگ امروز دشمن ، جنگ در عرصه فرهنگ مقاومت است و نه جنگ در حوزه توان موشکی ، امروز خاک ریز دفاع از انقلاب اسلامی ، وسعتی به اندازه ده هزار کیلومتر از لبنان تا یمن است و همین باعث عصبانیت دشمن شده است .

جنگ امروز دشمن ، جنگ در عرصه فرهنگ مقاومت است و نه جنگ در حوزه توان موشکی ، امروز خاک ریز دفاع از انقلاب اسلامی ، وسعتی به اندازه ده هزار کیلومتر از لبنان تا یمن است و همین باعث عصبانیت دشمن شده است .

به گزارش خبر نگار اسلامشهرخبر سردار بهشتی رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور بعد از ظهر امروز در همایش مسئولان و بسیجیان ادرات شهرستان اسلامشهر به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر ،جنگ امروز دشمن را جنگ در عرصه فرهنگ مقاومت و نه جنگ در حوزه توان موشکی سپاه ویا مسئله هسته ای برشمرد وتصریح کرد: امروز خاک ریز دفاع از انقلاب اسلامی وسعتی به اندازه ده هزار کیلومتر از لبنان تا یمن است وهمین باعث عصبانیت دشمن شده .
عضو ارشد ستاد کل سپاه، ضمن سخت تر دانستن شرایط دوران دفاع مقدس نسبت به شرایط امروز کشور اظهارکرد: تجربه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ثابت کرده است که هر وقت دشمن خیلی عصبانی وزبون می شود اقدام به فرافکنی وجنگ روانی می کند.
فرمانده دوران دفاع مقدس، عملیات روانی دشمن رابرای سنجش روح حماسی،ایثار،مقاومت و ولایت پذیری وتبعیت مردم از مقام عظمای ولایت عنوان کرد وگفت:دشمن در پی آن است که ببیند مردم دارای آگاهی وبصیرت هستند یاخیر ودرزمانی که احساس کنداین روحیه افول کرده است وارد می شودو تا وقتی تفکر انسجانم وهمدلی وتبعیت از رهبرمعظم انقلاب وجودداشته باشددشمن نمی تواند کاری صورت دهد.
بهشتی، تهدید های اقتصادی وفرهنگی را دوتهدید دشمن درکنار برجام برشمردوگفت:تهدید حوزه فرهنگی که خیلی مهم است نیاز به بالا بردن کارایی نهادهای فرهنگی کشورداردوهمچنین در تهدید اقتصادی هم اگرکارگزارن اجرایی کشور به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصادمقاومتی عمل کنند وملت هم کمک کند ازاین فراز عبورخواهیم کردوهیچ قدرتی نمی تواند با این ملت مواجه شود، همچنان که هم اکنون هم نمی تواند.
عضوارشدستادکل سپاه اظهارکرد:امروز سپاه ،ارتش وبسیجی مقتدر،آماده وسلحشور داریم که امنیت وآرامش رابرای جامعه به ارمغان آورده اند وهمین باعث عذاب دشمن است.
فرمانده دوران دفاع مقدس درحوزه پیشرفت های انجام شده در میدان دفاعی واطلاعاتی تصریح کرد:امروز یک اطلاعات قوی ویک چشم بیدارآگاه وهمه جانبه داریم که دشمنان ودوستان انقلاب اسلامی وقدرت های جهان حسرت آن رامی خورند واین باعث علاقه مندی آنها برای آموختن از ما شده است.
وی تلاش دشمن را در ابتدای جنگ تصرف یک هفته ای تهران وساقط کردن نظام جمهوری اسلامی برشمرد وافزود:هدف کوتاه مدت صدام جد اسازی خرمشهر وخوزستان به عنوان منطقه ای نفت خیز از ایران بود و دشمنان با ایجاد غائله کردستان وجنگ تحمیلی سعی کردند تا نظام اسلامی رامتوقف کنند.
عضو ارشد سپاه گفت: زمانی که تفکر قالب در جهان، نظام سوسیالیستی وسرمایه داری بود ،امام راحل تفکر نوینی را مطرح کردند وآن تفکر اسلام ظلم ستیز،مستقل،آزاد ومجاهدبود که این برای دشمنان انقلاب خیلی گران تمام شدوباعث خصومت آنها از همان روزهای ا بتدایی با انقلاب اسلامی گردید.
شایان ذکر است همایش پاسداشت سوم خرداد ،سالروزآزادسازی خرمشهردرعملیات بیت ا لمقدس ،باحضور مسئولان شهرستان اسلامشهردر سا لن اجتماعات شهیدآوینی شهرداری مرکز این شهرستان برگزارشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *