آغاز امتحانات بانوان در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر

طبق گزارش واحد خبری اسلامشهر خبر امتحانات پایان ترم بانوان یکشنبه ۲۹ دی ماه در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار شد که نتایج آن ۲۶ بهمن ابلاغ خواهد شد که افرادی که حد نصاب نمره را کسب نموده باشند مجوز ورود به سطح بالاتر را دارند‌

آغاز امتحانات پایان ترم بانوان در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر

طبق گزارش واحد خبری اسلامشهر خبر امتحانات پایان ترم بانوان یکشنبه ۲۹ دی ماه در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر برگزار شد

آزمون های پایان دوره آموزشی بانوان، یکشنبه ۲۹ دی ماه لغایت پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در دو گروه سنی بزرگسال و نوجوان در رشته های قرائت قرآن کریم، حفظ قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود.

آزمون های کتبی و شفاهی با حضور ممتحن برگزار می‌شود که اسامی آنان در رشته حفظ قرآن کریم عبارت است از رویا قرشی، فهیمه خدایی، نرگس قاطع اردکانی، معصومه قاطع اردکانی، لیلا ولایی زارع، شایسته سادات شمس، منیره قزلباش و فاطمه عربکری.

در رشته قرائت قرآن کریم نیز زهرا موسوی، شهلا اکبری، فاطمه دهنویی، اعظم سمیعی، مریم کشوری، سمیه مهدویان، مریم شفیع زاده، رویا عاشوری، لیلا قبله دار، مینا عبدالملکی، عزیزه اسلامی، رفیده مرادی، صغری جهان‌پناه و زهرا میرویسی به داوری می پردازند.

آزمون های کتبی در ۵ رشته روخوانی، فصیح خوانی، تجوید سطح یک، تجوید سطح ۲ و ترجمه و مفاهیم از یکشنبه ۲۹ دی ماه آغاز و تا شنبه ۱۱ بهمن ماه به مدت ۷ روز کاری برگزار می شود.

آزمون های شفاهی در دو رشته حفظ و قرائت قرآن کریم نیز از چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه آغاز و تا پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه به مدت ۱۶ روز کاری ادامه دارد.

لازم به ذکر است نتایج این امتحانات، شنبه ۲۶ بهمن ماه اعلام خواهد شد و افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره شدند مجوز ورود به سطح بالاتر را دارند.

مرجع خبری شهرستان اسلامشهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *