واکنش ها به برکناری شهردار چهاردانگه

امام جمعه چهاردانگه: اقدام شورای شهر مناسب نبود/ رئیس شورا:شهردار اعتنایی به تذکرات نداشت

امام جمعه چهاردانگه گفت: با استیضاح شهردار در این موقعیت و در آستانه انتخابات اصلا موافق نبودم، اقدام شورا در این موقعیت به هیچ وجه مناسب نبود.

امام جمعه چهاردانگه گفت: با استیضاح شهردار در این موقعیت و در آستانه انتخابات اصلا موافق نبودم، اقدام شورا در این موقعیت به هیچ وجه مناسب نبود.

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین علی محمد گلوردی ، امام جمعه چهاردانگه در واکنش به استیضاح و برکناری رحیم پرچگانی شهردار چهاردانگه در روزهای پایانی شورای شهر چهاردانگه گفت: اقدام شورای شهر در این موقعیت به هیچ وجه مناسب نبود.

وی ادامه داد: بنده با اینکه از عملکرد شهردار و شهرداری راضی نبودم، ولی با استیضاح شهردار در این موقعیت و در آستانه انتخابات اصلا موافق نبودم، در جلسه ای که با اعضاء شورای شهر داشتم به آنها تذکرات و توضیحات لازم را دادم.

همچنین در این رابطه علی‌رضا خزائی رئیس شورای شهر چهاردانگه گفت: در پی نارضایتی اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه از عملکرد شهردار این شهر و چندین بار طرح سوال و عدم قانع شدن از پاسخ‌های شهردار، در آخرین جلسه شورا که مجدداٌ بحث استیضاح شهردار مطرح شد، با موافقت تمام اعضای شورای شهر از شهردار سلب مسئولیت شد.

رئیس شورای شهر چهاردانگه تأکید کرد: از شهریورماه سال جاری تاکنون سوالات مختلفی از سوی اعضای شورا خطاب به شهردار در مذاکرات رسمی و غیررسمی مطرح شده بود که، متاسفانه ایشان هیچ اعتنایی به تذکرات اعلام شده نداشته و در اصلاح امور هیچ‌گونه تغییری رخ نداد.

مناقشه بین شهردار با شورای شهر چهاردانگه محدود به امروز نیست پیش از این نیز در زمان هوشنگ فراهانی اختلافاتی وجود داشت که منجر به برکناری وی  و  واکنش امام جمعه چهاردانگه و مردم شده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *