حجت الاسلام پناهیان

اقدام نمایندگان عکس گیرنده «ننگین»، «خفت‌بار» و «تحقیرآمیز» بود/ با کسی که با شما می‌جنگد باید بجنگید نه اینکه با او سلفی بگیرید

مدیر موسسه فرهنگی راه فخرالائمه گفت: چرا می‌گوییم «انی سلمٌ لمن سالمکم و حربٌ لمن حاربکُم»؟ با کسی با شما می‌جنگد باید بجنگید نه اینکه با او سلفی بگیرید. نمی‌جنگید نجنگید دیگر این وضعیت خفت‌بار و فلاکت‌بار چیست؟

مدیر موسسه فرهنگی راه فخرالائمه گفت: چرا می‌گوییم «انی سلمٌ لمن سالمکم و حربٌ لمن حاربکُم»؟ با کسی با شما می‌جنگد باید بجنگید نه اینکه با او سلفی بگیرید. نمی‌جنگید نجنگید دیگر این وضعیت خفت‌بار و فلاکت‌بار چیست؟

به گزارش اسلامشهرخبر، حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان در جلسه هفتگی هیئت امین الزهرا با اشاره به حضور موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور دوازدهم و عکس گرفتن برخی از نمایندگان با او، خاطرنشان کرد: خانم موگرینی در سفر خود به اسرائیل می‌گوید: «ایران باید تصمیم بگیرد آیا می‌خواهد اسرائیل را تهدید کند یا مسئولانه در جهت نظم منطقه‌ای مبتنی بر همکاری رفتار کند» یعنی اول باید ایران مسئله خود را با اسرائیل حل کند.

وی با تأکید بر حمایت موگرینی از رژیم اشغالگر قدس، ادامه داد: موگرینی کسی است که می‌گوید «با کسی که با صهیونیست می‌جنگد، باید بجنگیم» یعنی دشمن درجه یک ایران است. خانم موگرینی اعلام می‌کند که «ما با اسرائیل دوست هستیم و همیشه با اسرائیل دوست خواهیم ماند.»

مدیر موسسه فرهنگی راه فخرالائمه اضافه کرد: در این شرایط نمایندگان مجلس ما چه اصلاح‌طلب چه اصولگرا چه هر کس دیگری در یک حرکت ننگین، خفت‌بار و تحقیرآمیز کنار موگرینی عکس و سلفی می‌گیرند و می‌خندند.

وی خطاب به نمایندگان گفت: شما یادتان رفته این زن کیست؟ آیا دوست دشمن، دشمن نیست؟ با آن سن. جوان بودید یک چیزی. یک نماینده که عمامه به سر دارد ذوق‌زده موبایلش را درآورده است. می‌دانید دارید چه کار می‌کنید و با آبروی یک ملت بازی می‌کنید؟ دیگر می‌شود روی تصمیم‌گیری چنین انسان‌هایی حساب کرد؟

حجت‌الاسلام پناهیان یادآور شد: نماینده شیراز که سلفی گرفته اعلام کرده که کار درستی نکردم عذرخواهی می‌کنم. عذرخواهی کردن یعنی چه؟ فقط هم تو عذرخواهی می‌کنی؟ تمام دنیا این تصویر رفت یعنی نمایندگان ما آنقدر خوار و خفیف هستند؟ با کسی که صریحاً در اسرائیل می‌گوید من با تو (اسرائیل) دوستم و با تو دوست خواهم ماند و امنیت تو را به عنوان اتحادیه اروپا تضمین خواهم کرد.

وی متذکر شد: چرا می‌گوییم «انی سلمٌ لمن سالمکم و حربٌ لمن حاربکُم»؟ با آن کسی با شما می‌جنگد باید بجنگید نه اینکه با او سلفی بگیرید. نمی‌جنگید نجنگید دیگر این وضعیت خفت‌بار و فلاکت‌بار چیست؟ بعضی‌ها می‌گویند آقا درست نقد کنید دیگر برای جریان اصلاح‌طلبی چه آبرویی گذاشته‌اید؟

مدیر موسسه فرهنگی راه فخرالائمه اعلام کرد: شما ایرانی هم نیستید چه برسد به اینکه انقلابی باشید آن‌هایی که به شما رأی دادند چه گناهی کردند که شما اینگونه با آبرویشان بازی می‌کنید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *