افشارزاده:خبرنگاری را تهدید به انداختن در گونی نکردم!

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: کلا با این موضوع مخالم که خبرنگار را آزار بدهیم.

به گزارش اسلامشهرخبر، بیش از هر موضوعی در باره اتفاقات مربوط به فصل گذشته و شرایطی که سبب شد تا استقلال نتواند عنوان قهرمانی لیگ برتر با امیر قلعه نویی را کسب کند، صحبت می کند و …

متن کامل جدیدترین مصاحبه افشارزاده در ادامه می آید:

مشکل بزرگ ما بدهکاری است

بهرام افشارزاده درباره شرایط حضورش در سمت مدیرعاملی باشگاه پرطرفدار استقلال و اینکه این تجربه جدید را چطور توصیف می کند اظهار داشت: کار، کار سختی بود. اما به طور کلی با توجه به آگاهی که از ورزش داشتم می دانستم که فوتبال حواشی بیشتری نسبت به سایر رشته ها دارد.

وی افزود: اگر یک مدیر جامعه ای را که در آن زندگی می کند را بشناسد و بالاعکس جامعه مدیری که برایشان کار می کند را بشناسند و طرفین آگاهی کامل از یکدیگر داشته باشند این مساله کار را برای هر دو طرف آسانتر می کند. من به واسطه سال ها حضورم در محیط ورزشی از این لحاظ شرایط راحتی داشتم چرا که با فضای ورزش آشنا بودم ولی متاسفانه باشگاه استقلال علاوه بر امورات روزانه اش که کم نیست مشکل عدیده ای به نام بدهکاری داشت که این موضوع کار را به مراتب سخت تر می کرد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: شما در هر عنوان یا باشگاهی سمت مدیریت بگیرید با مسایل مالی آن مواجه خواهید شد. وقتی هم من به استقلال آمدم کوهی از این قبیل مسایل و مشکلات برسرم ریخت. اما با توجه به شناختی که از فضای ورزش داشتم و شناختی که ورزشی ها از من داشتند توانستم تا اندازه زیادی از این طلبکاران را با حرف زدن و مذاکره کردن راضی کنم تا مهلت بیشتری از آنها بگیرم. گرچه این کار، کار آسانی نبود اما تا اندازه زیادی از آبرو و اعتبارم در ورزش برای این کار بهره گرفتم و شکر خدا توانستیم خیلی از مسایل مالی را فصل قبل مدیریت کنیم.

افشارزاده در این خصوص که آیا از شرایط مالی در فصل قبل راضی بوده یا نه، گفت: من نه اهل غلو کردن هستم و نه اهل بیان حرف غیرمنطقی. در حدی که توانستیم مسایل مالی را اداره کردیم و فکر می کنم عملکردمان بد نبود.

اهل تهدید به گونی کردن خبرنگاران نیستم

افشارزاده در بخش بعدی صحبت هایش در این باره که آیا در مدت زمان کوتاه حضورش در فوتبال تیتری در ذهنش مانده که او را آزار بدهد، پاسخ داد: خوشبختانه همان قدر که با فضای ورزش آشنا هستم و ورزشی ها نسبت به من شناخت دارند در فضای رسانه هم چنین وضعیتی برایم صدق می کند. به همین دلیل چیز مهمی به یاد ندارم که مرا آزار می دهد. تیتری از قولم زده نشده که باعث ناراحتی ام بشود. البته خیلی تیترها من را ناراحت کرده و من هم چند ساعت بعد از انتشار تیتر و حداکثر تا قبل از ظهر مشکل را برطرف کرده ام.

وی افزود: به واسطه آشنایی که با اکثر مدیرمسوولان رسانه ها، سردبیران ورزشی و اهالی رسانه داران پس از مشاهده تیتر ناراحت کننده ای تلفنی به آنها می زنم، کمی جیغ و داد می کنم و سپس همه چیز به خوبی و خوشی حل می شود.

مدیرعامل استقلال در این باره که آیا طی این مدت خبرنگاری را تهدید کرده که او را با گونی به نقطه نامعلوم ببرند، گفت: خیر، من اهل این کارها نیستم. رابطه من و خبرنگار کاملا دوستانه و مانند دو همکار است من از زمانی که کیهان ورزشی در دو صفحه و بعدها چهار صفحه منتشر می شد، با رسانه ها رابطه داشتم. نمی دانم هم چه کسانی از واژه گونی و این قبیل مسایل درباره خبرنگاران استفاده کرده اند. چون کلا با این موضوع مخالم که خبرنگار را آزار بدهیم.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *