افزایش اعتبار مترو اسلامشهر و تامین اعتبار تجهیزات بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی

فرماندار اسلامشهر در نشستی مشترک با پنج تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا از افزایش اعتبار پروژه متروی اسلامشهر و تامین اعتبار تجهیزات بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در بودجه سال آتی حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اسلامشهرخبر، در این نشست که با حضور الیاس نادران، مهدی شریفیان و سمیه رفیعی سه نماینده تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز و عباس گلرو نماینده مردم سمنان در دفتر مجمع نمایندگان در اسلامشهر برگزار شد، مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: حضور یکی از فرزندان اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اتفاقی مبارک و فرصتی کم نظیر برای شهرستان است.

وی با بیان اینکه روزانه ۱۴۰ هزار تردد خودرویی بین اسلامشهر و تهران انجام می شود گفت: بحمدا… حفاری تونل متروی اسلامشهر از سال گذشته آغاز شده و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس از این پروژه اعتبار آن در بودجه سال آینده افزایش یابد.

مرسلپور با تشریح آخرین وضعیت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر و آغاز بکار پیمانکار جدید این پروژه اظهار داشت: تعهد پیمانکار تحویل ۱۹ ماهه این بیمارستان است و امیدواریم با کمک نمایندگان مجلس اعتبار مربوط به تامین تجهیزات این بیمارستان در بودجه سال ۱۴۰۰ لحاظ شود.

فرماندار اسلامشهر، در ادامه این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت شهرستان در حوزه های مختلف تصریح کرد: علیرغم وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه علمی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی در این شهرستان، در سیستم بروکراسی اختیارات دستگاه‌های اجرایی و اداری منطقه خیلی ضعیف است و برای خیلی از کارهای ساده باید مدیران استانی نظر بدهند و این بسیار مشکل ساز است، برای رفع مشکلات منطقه باید بخشی از وظایف استانی به مدیران شهرستانی تفویذ و اختیارات مدیران افزایش یابد.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *