به گزارش اسلامشهرخبر، امیراله حقیقی فرماندار اسلاشمهر رد بازدید از کارخانه آسفالت شهرداری اسلامشهر اظهار داشت: بی تردید راه اندازی و افتتاح این کارخانه می تواند تحول مثبتی را در ارائه خدمات شهرداری در زمینه آسفالت و ترمیم معابر اصلی و فرعی شهر ایجاد کند.

وی با بیان اینکه عملیات توسعه و تجهیز این کارخانه رو به پایان است و بزودی تولید آسفالت در آن آغاز خواهد شد، افزود: این کارخانه علاوه بر تامین آسفالت مورد نیاز شهر و شهرداری می تواند به منبع درآمد پایدار برای شهرداری اسلامشهر تبدیل شود.
حقیقی راه اندازی کارخانه آسفالت را یکی از اقدامت مهم و اساسی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر عنوان کرد و ادامه داد: یکی از مهمترین گلایه های شهروندان اسلامشهر در حوزه مسائل شهری مناسب نبودن کیفیت آسفالت خیابان ها و معابر اصلی و فرعی است که با شروع بکار این کارخانه، شهرداری می تواند با بهره گیری از تولیدات آن بخش قابل توجهی از انتظارات مردم در این حوزه را جوابگو باشد.
وی با اشاره به اینکه این کارخانه از ظرفیت تولید ۸۰ تن آسفالت در روز برخوردار است، تصریح کرد: تاکید شده تا بخش اعظم محصول این کارخانه صرف پروژه های عمرانی شهر و اصلاح معابر شود.
در این بازدید علاوه بر فرماندار، معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار اسلامشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/د

1

2

3

4

5

6

7

8

9